Na 2. turnaji Tygřat zazněly vánoční koledy

V době adventu se odehrál druhý turnaj Tygřat. I tentokrát byla účast veliká, ale i tak jsme zvládli zapojit všechny děti v turnajovém režimu. Všech 60 zúčastněných dětí rozdělených do čtyřech týmů předvádělo úžasnou podívanou pro přítomné diváky. A těch bylo na Tygřatech hodně. Děti byly radostné a těšily se z každé povedené maličkosti. Košů už padá dost, přihrávek je ještě víc, prostě paráda. Po ukončení turnaje děti zazpívaly koledy v doprovodu Bety, zpívat tedy umějí všichni. Pak už došlo na udílení cen. Všichni si odnesly malou sladkost, první tým medaile a tentokrát všichni i malý Tygří vánoční dárek.

Všem děkujeme za účast v předvánoční hektické době a těšíme se na další Tygří klání po Novém roce.