Chlapci U14/U13 – rozpis tréninků do konce sezóny

Pondělí

16:30 – 18:00 Nad Alejí
Harold Matyáš, Lakosil Tomáš, Matušík Jan, Miškovský Pepa, Mudra Jindřich, Podrazil Michal, Randýsek Tomáš, Šnajdr Pavel, Veverka Radek, Wahdan Abdalla, Zahořík Kryštof, Laznik Julijan, Moravec Martin, Inemann Daniel, Bartoš Jan,  Kačírek Jáchym, Trepeš Šimon, Novotný Vojtěch

18:00 – 19:30 Nad Alejí
Bělohradský Karel, Bubeník Štěpán, Jelínek Pavel, El Karib Richard, Kocourek Vojtěch, Kráčmera Marek, Merxbauer Jonáš, Petrovka Ondřej, Uhlíř Sebastian, Skřivánek František, Skřivánek Václav, Valeš Petr, Záruba Martin, Zeithammer Vojtěch, Zahořík Mikuláš, McMenamin Tomas, Kušnarev Kristian, Almadana Eduardo

Úterý 

16:30 – 18:00 Jeneč
Harold Matyáš, Lakosil Tomáš, Matušík Jan, Miškovský Josef, Mudra Jindřich, Podrazil Michal, Randýsek Tomáš, Šnajdr Pavel, Wahdan Abdalla, Vajman Ivan, Laznik Julijan, Moravec Martin, Střelba Matěj, Veverka Radek, Trepeš Šimon, Inemann Daniel, Novotný Vojtěch, Kačírek Jáchym, Bartoš Jan

17:30 – 19:30 Jeneč
Almadana Eduardo, Bělohradský Karel, El Karib Richard, Kocourek Vojtěch, Kráčmera Marek, Petrovka Ondrej, Skřivánek František, Skřivánek Václav, Valeš Petr, Záruba Martin, Merxbauer Jonáš, Zahořík Mikuláš, Uhlíř Sebastian, Jelínek Pavel, Zeithammer Vojtěch, Bubeník Štěpán, McMenamin Tomas, Kušnarev Kristian, Zahořík K.

Čtvrtek 

16:30 – 18:30 Jeneč
Almadana Eduardo, Bartoš Jan, Bělohradský Karel, El Karib Richard, Kačírek Jáchym, Kocourek Vojtěch, Kráčmera Marek, Novotný Vojtěch, Petrovka Ondřej, Skřivánek František, Skřivánek Vašek, Valeš Petr, Záruba Martin, Merxbauer Jonáš, McMenamin Tomas, Kušnarev Kristian, Zahořík Kryštof, Zahořík Mikuláš, Uhlíř Sebastian, Bubeník Štěpán, Zeithammer Vojtěch

18:00 – 19:30 Jeneč
Bernáthová Adéla, Brzoňová Bety, Heilová Sophie, Horelicová Andy, Holubová Kačka, Hyklová Diana, Loučková Eliška, Pauchová Adéla, Trnková Marie, Čermáková Denisa, Plzenská Vendula, Harold Matyáš, Lakosil Tomáš, Matušík Jan, Miškovský Josef, Mudra Jindra, Podrazil Michal, Randýsek Tomáš, Šnajdr Pavel, Veverka Radek, Wahdan Abdul, Inemann Daniel, Laznik Julijan, Moravec Martin, Trepeš Šimon

Pátek 

Zůstává stejně, před ligou jdou chlapci U14 „A“ Na Dlouhý lán a U14 „B“ na Mládí od 17:30. Když se liga nehraje, tak všechny 06 jdou na Mládí a 05 na Dlouhý lán

 

Děkujeme za respektování. 

Lukáš Chábek, Lukáš Celina

Z důvodu stížností mnoha rodičů, aby soukromou korespondenci nečetly naše děti a veřejnost, rozhodli jsme se celý chat smazat. Vaše soukromé připomínky či názory s vámi rádi vyřeší vaši trenéři osobně.

Enis Samouk, BŠ Praha