Dívky U15 – první místo v žákovské lize

Minulý víkend jsme vyrazili na výlet do Plzně a Karlových Varů. Cíle byly vytyčené dva – vyhrát oba zápasy a pojistit si tak první místo v žákovské lize a užít si poslední utkání v kategorii U15 v této sezóně. V Plzni i ve Varech se nám zvítězit podařilo, což nám pojistilo první příčku v žákovské lize.  Navíc si holky na bowlingu s pizzou výlet skutečně užily.

DBaK – BŠ Praha 39:66 (11:18, 10:16, 12:14, 6:18)

Soupeř nastoupil se stejnou motivací, jako my – zápas si užít. Obě družstva od začátku průběžně střídala všechny hráčky. Od nás se dokonce všech 12 bodově zapsalo do listiny střelců. Zápas jsme vyhráli, všichni se bodově prosadili, a navíc jsme si mohli v obraně vyzkoušet několik nových věcí – za mě spokojenost.

BA Karlovy Vary – BŠ Praha 30:93 (8:19, 10:23, 9:20, 3:29)

Nedělní utkání probíhalo spíše jako trénink zaměřený na střelbu a útočný doskok. Soupeřova zataženější obrana nám po většinu zápasu nedávala jinou možnost, než volnou střelu za 3 body, což v kombinaci s naší vysokou snahou jít za neúspěšnou střelou opravdu působilo dojmem tréninku výše zmíněného. Opět jsme prostřídávali všechny hráčky už od první čtvrtiny, bodově se prosadilo ale „jen“ 10 z 12 hrajících.