Dívky U15 – stále 100%

BŠ Praha – BK Lokomotiva Karlovy Vary 74:57 (18:15, 16:13, 21:9, 19:20)

První poločas sobotního utkání se hrál velice vyrovnaně. Soupeř se totiž zakopal kolem naší bedny a my jsme ani na domácí palubovce takřka nebyli schopni trefit volnou střelu. Naše nájezdy končili většinou ztrátou mezi 2-4 hráčkami soupeře. V obraně nám dělala problém nejlepší hráčka soupeře, která i přes to, že za celé utkání udělala asi 3 driblinky levou rukou, slušně dirigovala hru a vytvářela pozice svým méně kreativním spoluhráčkám.

Do druhého poločasu jsme nastoupili o poznání lépe (především zlepšenou obranou), neustálým tlakem jsme donutili soupeře více prostřídat a bodově jsme odskočili do dvouciferného vedení – vedení, které jsme si podrželi až do konce zápasu.

BŠ Praha – Levhartice Chomutov 98:46 (28:13, 22:10, 23:11, 25:12)

V neděli nás čekal zápas proti týmu z Chomutova, který je tvořen a opírá se především o mladší hráčky. Musím uznat, že bylo příjemně osvěžující zahrát si s někým, kdo vidí dál než za letošní sezónu a snaží se hráčky vést a rozvíjet do budoucna. Chomutov neaplikoval zataženou obranu ani nehrál na jednu hráčku. Na obou stranách se bránilo agresivně po celém hřišti a v útoku se zapojovali všichni. O výsledku utkání od začátku rozhodovala větší zkušenost našich hráček.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *