Dívky U17 – dvakrát vítězné

10,30    BK Ústí nad Orlicí – BŠ Tygři       55 : 77 (14:26, 18:17, 12:10, 11:24)

13,45    BK Ústí nad Orlicí – BŠ Tygři       60 : 76  (16:19, 13:16, 15:26, 16:15)

První zápas velmi kuriózní – protože nebyli delegování rozhodčí, celý ho odpískala jedna ze soupeřek, sama a s čerstvou rozhodcovskou licencí. Klobouk dolů před slečnou Šaldovou, rozhodně to pro ni nebylo lehké.

Po dlouhé cestě jsme překvapivě nezačaly „s rozvahou“  jako skoro pokaždé, ale poměrně živě a hned v první části hry získaly rozhodující náskok. Náskok jsme ještě navýšily v poslední čtvrtině, kdy se už soupeřkám nechtělo běhat a šetřily síly na následující utkání.

Druhý zápas už pískali dva regulérní rozhodčí v šedých tričkách a černých gatích, které se odněkud podařilo vyčarovat trenérovi domácích. První poločas byl vyrovnaný, sice jsme měly mírně navrch, ale opět jsme produkovaly chyby z řádu pitomých (např. trojka v poslední vteřině po zbrklém zakončení na naší straně na konci první čtvrtiny). Třetí čtvrtka byla zcela v naší režii a čtvrtá se v podstatě jen dohrávala. Do hry se více zapojily i hráčky U14.

Závěr: hrajme vždycky od začátku naplno, „rozvaha“ (nebo lenost či malé nasazení, jak chcete)  se špatně dohání

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *