Dívky U17 – proti Borotínu neúspěšné

BŠ Tygři Praha – Tygřice Borotín              69 : 84 (14:16, 12:19, 16:25, 27:24)

BŠ Tygři Praha – Tygřice Borotín              51 : 81 (10:30, 16:20, 16:8, 10:24)

První domácí zápas v soutěži U17 jsme neodehrály vůbec špatně. S pravděpodobně nejsilnějším soupeřem z naší skupiny jsme se dokázaly držet celý první poločas a závěrečnou čtvrtinu jsme dokonce vyhrály. První zápas sice skončil vítezstvím soupeřek o 15 bodů, ale až na naše oblíbené zkraty (nezastavíme hráčku s míčem, jdeme si hledat „tu svoji“ hluboko na naši útočnou polovinu, nestihneme pokrýt rychlý protiútok) není moc co vytknout.

Druhý zápas jsme začaly špatně – opět stejné chyby, soupeřky vesele zakončují dvě až tři na jednu zoufalou obránkyni, přičemž další obránce spokojeně poklusává kolem půlící čáry… Přestože jsme se ve druhé a třetí čtvrtině výrazně zlepšily, na korekci nelichotivého skóre to nestačilo. V poslední části hry nám již docházely síly, závěrečná siréna byla pro většinu hráček vysvobozením.

Do hry se zapojila také skupina mladších hráček kategorie U14. Holky si vyzkoušely dorostenecký basketbal a zjistily, že požadavky trenérů jsou, když ne úplně, tak aspoň skoro stejné. Všechny čtyři hráčky se statečně popasovaly s fyzicky zdatnějšími soupeřkami, pro družstvo byly přínosem a doufám, že se ještě někdy v letošní sezóně v dresu U17 objeví.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *