Dívky U17B – vydařený vstup do sezóny

Tygři Praha B – Sokol Horní Počernice   

102 : 50 (22:17, 26:10, 30:13, 24:10)

76 : 62 (17:14, 16:18, 26:11, 17:19)

Úvodní zápas začal se skoro hodinovým zpožděním. Odchod dvou hráček základní sestavy do tanečních se posouval stále blíž k předpokládanému začátku druhého utkání. Nakonec z něj odehrály čtvrtinu a kousek…

První zápas byla radost sama – rychlý protiútok, poměrně jisté zakončení, spolupráce všech hráček na hřišti. Všechny přítomné slečny by byly bývaly zasloužily velikou pochvalu, kdybychom poté nehrály ještě jedno utkání. Slovy lze těžko popsat somnambulní sólující a zásadně nebránící příšery v drezech Tygrů. Dění na hřišti poměrně přesně vystihují slova v tom okamžiku nehrající Elišky „ježišmarjá, na to se nedá koukat“. Nedalo. Pevně věřím, že hráčky budou pravidelně opakovat skvělý výkon z prvního zápasu a ne tohle.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *