Domažlické aktuality-průběžně doplňováno

Den první:

Jsme v Domažlicích. Všichni jsou ubytovaní, všichni jsou po prvním tréninku a všichni momentálně zalézají do pelíšků. Cesta proběhla bez obtíží a zvesela. Celkem rychle se nám podařilo nasoukat všech 56 dětí do jídelny, nakrmit je obědem a rozdělit do pokojů. Od tří začal první společný trénink, který rovněž proběhl celkem hladce a děti fungují jako hodinky. Pár slziček se sice objevilo a světe div se, rozhodně ne u těch u kterých se to předpokládalo, ale zatím žádná tragedie a všichni se nechají velmi rychle uchlácholit a objeví se jim na tváři úsměv. Opravdu nemusíte mít strach, zatím vše v pohodě. Večer proběhly první zápasy našeho turnaje. Z dětiček se stali tygři a předvedli nám super výkony (nato že dva měsíce netrénovali to bylo pokoukání).

Držte nám palečky ať vše probíhá stejně dobře i nadále a užívejte domácího klidu.

Den druhý:

Dnešek byl velmi aktivní. Všechny tréninkové skupiny jely naplno a nasazení tréninku bylo báječné. Slziček bylo podstatně méně a o to více bylo smíchu. Je sice teploučko, ale dá se to vydržet a máme vidinu volné středy a celého dne na Babylonu. Myslím, že dnešní info jsou vyčerpávající a dostatečné. Zkusím víc zítra :-).

Den třetí:

Máme za sebou třetí den. Na všech je vidět únava, takže zítra nás čeká volný den s koupáním na Babylonu a s nákupy na malebném Domažlickém náměstí. Dnešní tréninková náplň byla obrana, velmi neoblíbená činnost většiny hráčů. Nicméně všechny skupinky to zvládly výtečně a odměnou jim byly večerní zápasy. To co dnes děti při hře předváděly byl koncert. Máme z nich všichni obrovskou radost a musíme konstatovat, že je to jedno z nejkvalitnějších soustředění mladší skupiny co jsme kdy měly. Doufejme, že jim nadšení vydrží přinejmenším po celou sezonu.

Den čtvrtý:

Den čtvrtý rovná se den nejoblíbenější, den volna. Stejně tomu tak bylo i tentokrát. Počasí nám přálo, bylo slunečno a cca kolem 25 stupňů. Ráno jsme si trochu přispali a po snídani vyrazili na kouzelné Domažlické náměstí na kupování dárečků, zmrzlinek a dalších podstatných věcí. Děti si to užily a jako obvykle si nakoupily neskutečné množství všeho důležitého co nutně potřebovaly. V jedenáct jsme se vydali autobusem na krásné přírodní koupaliště Babylon, kde jsme strávili celé odpoledne. Děti se povalovaly po trávě, koupaly, hrály karty a jiné hry a ti aktivnější fotbálek, rugby atd. Prostě pohodička a klídek. Večer jsme zakončily krásný den zápasy proti Domažlicím. Jak už je zde zvykem, vždy proti nám nastupují hráči o rok-dva straší, takže výhry neočekáváme, ale všechny děti si mohly vyzkoušet opravdový zápas proti silnějšímu soupeři. Zítra ale zpět do práce, čas už se nám krátí a máme ještě spoustu nových věcí, se kterými musíme naše budoucí hráče seznámit.

Den pátý:

Opět trénujeme a trénujeme. 

Odkaz na fotogalerii: https://bstygripraha.rajce.idnes.cz/Soustredeni_Domazlice_2018_-_mladsi_skupina

Den šestý:

Blíží se nám konec našeho malého soustředění a děti se už moc těší domu. Únava už je u většiny vidět, nicméně tréninky jsou neustále aktivní a s nasazením. Zítra čeká všechny vytoužený „večírek“ spojený s vyhodnocením celého soustředění a závěrečnou poskakovací diskotékou. Doufejme, že poslední celý den proběhne stejně dobře jako celý týden.

5 replies
 1. Kottovi
  Kottovi says:

  Děkujeme, že nás informujete a staráte se o naše ratolesti. Přejeme, ať je slziček a bolístek co nejméně.

  Odpovědět
 2. Dana Puzejova
  Dana Puzejova says:

  Díky za super zpravicky. A dětem dobrou náladu a Vám pevně nervy s pokračujícím úsměvem na tváři

  Odpovědět
 3. Jana Krajčovičová
  Jana Krajčovičová says:

  Děkujeme za zprávičky. Moc si to ceníme a vždy se těšíme z každého Vašeho úspěšného dne. Hodně radostných a příjemných chvil!

  Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *