Hodnocení 2. turnaje tygřat

V neděli 2.3. proběhl 2. turnaj tygřat.Tentokrát vzhledem ke konci jarních prázdnin Prahy 6-13 byla účast nižší,ale s tím jsme počítali.Z tohoto důvodu jsme jako hosta našeho turnaje pozvali kluky ze Sokola Pražského a my dali dohromady tři družstva přípravek BšP.Přitvrdili jsme při pískání přestupků,zejména faulů,přesto hra probíhala plynule a všichni si pěkně zahráli.U většiny dětí je vidět velký posun jak v samotné hře,ale hlavně v bojovnosti a v zaujetí pro hru,v podstatě všechny děti na hřišti se potkají s míčem a reagují ne změny obrany a útoku.Mám velkou radost z předvedených výkonů.

Další turnaj tygřat je 30.března,prosím počítejte s termínem.

Všem zúčastněným dětem gratuluji k předvedeným výkonům ,všem rodičům za trpělivost a všem trenérům a spoluorganizátorům za vydatnou pomoc s organizací.

Výsledky nejsou úplně podstatné,přesto konečné pořadí dopadlo takto:

1.místo  Sokol Pražský

2.místo Zš Bílá

3.místo Zš Dědina

4.místo Zš Mládí

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *