Hodnocení Šmoulinky 1. turnaj

V neděli se naši skoro nejmenší hráči a hráčky zúčastnili prvního turnaje šmoulinky v tomto roce. Jsou to turnaje pro ročník 2005 a mladší a hlavně pro děti, které s basketem herně začínají. Proto od nás na šmoulinku odjely jenom děti mladší. Potřebujeme, aby sbíraly zkušenosti, otloukly se a zkusily si první opravdové zápasy.
Hráli jsme tři zápasy. První zápas byl proti týmu z Horních Počernic. Proti našim prckům nastoupily o hlavu větší děti, takže vývoj utkání byl dopředu celkem jasný. Naše děti navíc ještě trochu spaly, takže prohra 11:58 nás neminula.
Druhý zápas proti dětem ze Slaného ale měl už celkem jiný průběh. Tygřata se začala prát o každý balon,bohužel v koncovce jim to trochu uteklo, takže tento zápas skončil pro nás prohrou o jediný bod 30:31.
Pak nás čekal soupeř z Kladna. Děti ještě přitvrdily ve své bojovnosti a a čekala je první výhra o koš, včetně vlastního koše naší nejmenší hráčky Julči :-))).
Od trenérky Martiny velká pochvala všem za předvedené výkony a hlavně za bojovnost a chuť hrát, kterou naše děti skutečně mají a to je důležitější, než výsledky .

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *