Holky U11 2x výhra v PP U11

Naše nejmladší holčiny o víkendu pokračovaly v PP. Na Mládí jsme se potkaly s týmem Radotína a Říčan. Soupeřky jsou začátečnice, takže zápasy jsou pro nás jednoduché a jednoznačné. Nicméně výkon holek není úplně takový, jak bychom si představovaly a už vůbec neodpovídá individuálním kvalitám jednotlivých hráček. Je to škoda. Holky jsou neuvěřitelně zábavná skupinka, takovou jsme ještě neměly a basket je pro ně jedna velká hra a prostor k pobavení. Tak by to asi mělo být a my už se moc těšíme až k tomu přibude pořádné tréninkové nasazení. Potom budou i zápasy radostí pro všechny přítomné.

BŠ Praha  –  Ba Radotín   120:

BŠ Praha  –  Říčany     117:6

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *