Holky U12 2x vítězně se Slovankou

BŠ Praha – Slovanka 67:15

BŠ Praha – Slovanka 77:34

V sobotu jsme dohráli půlku soutěže, když jsme dvakrát vysoko porazili dívky ze Slovanky. V minulé sezoně jsme se Slovankou hráli relativně vyrovnané zápasy a dokonce jsme jednou prohráli. Proto jsme do zápasu šli s pokorou a se snahou předvést co nejlepší výkon. Holky přistoupily k zápasu zodpovědně a od začátku utkání daly najevo kdo je pánem na hřišti. V první čtvrtině výbornou těsnou obranou udělaly rozhodující dvojciferný náskok a pak už si jen zkoušely vše co se učí a jednoduše zvítězily. Ve druhém zápase byl nástup do utkání o něco horší, nicméně postupem času jsme se dokázali srovnat a opět začali hrát naši hru. Snažili jsme se o rychlý protiútok a proti minulému turnaji jsme opět celkem slušně bránili. Oba sobotní zápasy jsme zaslouženě vyhráli a po půlce soutěže se držíme na prvním místě v tabulce PP.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *