Holky U13 PP – na úvod nového roku, tři vysoká vítězství

Holky U13 vstoupily do nového roku vítězstvím nad Basket Slovankou, OSK Olomoucí a BA Radotínem. V sobotu 11.1. jsme zavítali do nafukovačky na Spartu, kde jsme změřili síly se Slovankou. Soupeřky hrály v mladším složení a naše holky si dokráčely pro snadné vítězství. Holky v obraně vytvářely správný tlak jak na hráčku s míčem, tak bez míče. Díky tomu se podařilo získat spoustu míčů a jednoduše tak skórovat do koše soupeřek, i když jsme občas potřebovali víc pokusů, než by bylo nutné.

V neděli jsme turnaj pořádali my, v Jenči. První zápas proti Olomouci, měl být nejvyrovnanější za celý víkend. Čekali jsme těžké utkání, ale bohužel holky z Olomouce druhý zápas za sebou fyzicky nezvládly a kladly nám odpor jen v první čtvrtině. Od druhé čtvrtiny naše holky na hřišti dominovaly. Jsem rád, že jsme se s vývojem utkání neuspokojily a až do konce zápasu hrály na plné obrátky. Na holkách byla vidět chuť hrát, skórovat a porážet, prostě je provázel správný hlad po vítězství. Stejně tomu tak bylo v zápase s Radotínem, kdy si holky stanovily jasný cíl a to udělit holkám z Radotína 100 bodů. O to se postarala Monča trestným hodem v závěru utkání a můžeme se tak příští PP těšit na řízečky od Lojkových 🙂

Basket Slovanka – BŠ Tygři Praha 18:72
OSK Olomouc – BŠ Tygři Praha 33:80
BŠ Tygři Praha – BA Radotín 100:19

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *