Holky U13 stále vítězně

Holky U13 odehrály další víkend zápasů PP U13. V sobotu v Jenči jsme vysoko přehráli Slovanku, v neděli na Hovorčovické letos poprvé vyhráli s BA Radotín a pak jsme se poprvé setkali s OSK Olomouc a i zde se nám povedlo celkem vysoko vyhrát.

BŠ Praha – BA Radotín 86:13

BŠ Praha – OSK Olomouc 47:29

O víkendu jsme si poradili se všemi soupeřkami, ale výkon našich holek tentokrát nebyl optimální. Jinak řečeno, přizpůsobili jsme se úrovni soupeře a zejména dva první zápasy jsme se protrápili. Špatná obrana, neschopnost proměnit jasné příležitosti a nepřesnosti v útoku nás provázeli oba první zápasy. Proti OSK došlo k mírnému zlepšení alespoň u některých hráček, ale neschopnost trefit koš nás bohužel neopustila po celý víkend. Ale nejvíc nás trápila obrana, kde jsme své špatné obranné postavení a pomalé nabírání hráček nahrazovali množstvím hloupých a zcela zbytečných faulú. No nic jdeme dál a doufám, že další zápasy budou více koukatelné a holkám pro větší potěšení a radost.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *