Info k odjezdu na soustředění do Domažlic – 12.8. a 19.8.

Sraz všech dětí, kteří se s námi vydávají do Domažlic na první turnus soustředění je v neděli 12.8. v 9:00 u ZŠ Mládí. Tam si děti přebereme i s veškerými vyplněnými dokumenty (bezinfekčnost, potvrzení od doktora a GDPR) a penězi. Dokumenty jsou ke stažení na našich stránkách a to zde:http://www.basketbalova-skola.cz/dokumenty-ke-stazeni/

Sraz všech účastníků, kteří jedou na termín 19.8-29.8. mají sraz na ZŠ Mládí v neděli 19.8. rovněž v 9.00. Opět vybereme peníze a vyrazíme do Domažlic.

Odjezd autobusu od ZŠ Mládí je v 9:40, proto prosím dorazte všichni včas. Kdo přijíždí až na místo do Domažlic, napište mi prosím tuto informaci mailem. I v případě, že jste mi to říkali už osobně.

Dětem prosím nedávejte žádné balíky vod. Autobus tyto balíky nepobere. Pitný režim budou mít děti v Domažlicích zajištěný. 

Sebou ať děti mají běžné oblečení na volný čas, oblečení na sportování, boty do tělocvičny a na atletiku,pantofle, plavky, hygienické potřeby, obinadlo, flašku na pití, švihadlo, basketbalový míč. Můžou si sebou vzít i knížku nebo společenské hry na polední klid. Spíme na iternátu v postelích, takže žádné karimatky a spacáky nepotřebují.

Mobilní telefony jsou zakázány, pokud budete potřebovat jakoukoliv informaci, volejte mě a já vám vše povím. Mobily opravdu nepotřebují, navíc se mají kamarádit a ne hrát na mobilu!!! 

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *