Informace pro nové zájemce

Vítejte v basketbalovém klubu Basketbalová škola Praha o.p.s

Náš klub spolupracuje s některými ZŠ a letos otevírá přípravky pro chlapce a děvčata  1. – 4. tříd.

Seznam našich přípravek: ZŠ Bílá, ZŠ Suchdol, ZŠ Mládí, ZŠ Weberova, ZŠ Bronzová – Lužiny, ZŠ Černošice – Mokropsy.

Jmenuji se Petra Michálková, jsem trenérkou klubu a jsem ráda, že Vás mohu přivítat v naší basketbalové rodině.

Co potřebujete nyní vědět?

  • Vybavení – dítěti stačí na tréninky trenýrky a tričko (v zimě případně tenčí tepláky) a sportovní obuv. Doporučujeme nějakou pevnější, než klasické cvičky na TV, dále švihadlo. Těm dětem, které budou projevovat větší zájem o basket, doporučujeme koupit vlastní míč. Děti si na tom dost zakládají. Pokud by k tomu mělo dojít, stačí koupit gumový, ale velikost č.5 !! Nicméně míč není podmínkou.
  • BšP si klade založením přípravek na ZŠ za cíl nabídnout tento sport všem zájemcům a postupně je připravit na přechod do klubu, kde se stanou aktivními hráči (pravidelné tréninky, utkání, turnaje a další aktivity spojené s aktivním sportem).
  • Během roku budeme pravidelně trénovat ve stanovených tréninkových jednotkách. Tréninky nebudou v době školních prázdnin a školami stanovenými ředitelskými volny. Končíme na  konci května 2016. V červnu bude víkendový camp.
  • Už v prvním pololetí školního roku plánujeme pro všechny přípravky uspořádat několik přípravkových zápasů (během víkendu, rodiče budou včas informováni). Tyto turnaje pořádáme pod názvem Turnaj mladých tygřat a termíny turnajů najdete na basketbalova-skola.cz,v kalendáři.
  • Naším cílem je, aby přípravka nebyla vedena jako odkládací kroužek pro dítě, ale jako sportovní basketbalová přípravka zaměřená na všestrannou sportovní průpravu se zaměřením na basketbal a tedy přípravu pro jeho další basketbalovou činnost v klubu.
  • Dětem ze 3.a 4.tříd pak budou od následující sezony (září 2015) zhotoveny hráčské licence a mohou začít pravidelně trénovat a hrát soutěže ČBF. Počítejte s tím, že děti, které přejdou do klubu, by měly v druhé půlce srpna 2016 absolvovat letní soustředění.
  • Tréninky budou pod mým vedením, nebo pod vedením mých kolegů a těmi jsou Lukáš Celina, Petr Treml, Marek Vošahlík, Ivana Hyršlová a Lenka Tremlová. Veškerou odpovědnost nesu já a pokud budete cokoli potřebovat, vědět, oznámit a řešit, pište na michalkovapetra@seznam.cz, nebo volejte 776232227(nejlépe dopoledne)
  • Pokud dítě začne chodit do naší školní přípravky, zaevidujeme si na počátku pouze jeho jméno a příjmení a kontakt na rodiče. Po 3 týdnech bude všem dětem rozdána přihláška. Pokud dítě nebude chtít pokračovat, končí. Pokud ji rodič vyplní, pokračuje dítě dále a na přihlášce rodiče najdou informace o platbě příspěvků. Všechny údaje na přihlášce pak budou evidovány v matrice BšP a děti se stanou na rok členy klubu. Pokud by dítě v dalším roce pokračovalo, automaticky se mu členství prodlouží. Pokud ne, zaniká v 09/16.
  • V našem klubu je zvykem, že děti v případě neúčasti omlouvá rodič. Stačí formou sms na můj telefon 776232227 a stačí stručně :“ Omlouvám Marušku Novákovou, je nemocná, přijde za 14 dní“. Nebo prostřednictvím vzkazů na stránkách klubu www.basketbalová-skola.cz. Pokud bude třeba něco více řešit, pište mailem, nebo volejte dopoledne.

To je asi vše, co mě momentálně napadá.

 

Vítejte tedy mezi námi, přeji všem klidnou a pohodovou sezonu a doufám, že spokojenost bude na všech stranách.

 

Petra Michálková

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *