Kemp SUCHDOL 2019 info o nástupu

Blíží se nám nástup vašich dětí na náš kemp v Suchdole. V příloze vám zasílám dva dokumenty, které prosím vyplnit a budeme je vybírat při předání dětí spolu s doplatkem za kemp.Sraz účastníků je v areálu kolejí ČZU, na koleji JIH mezi 12.00–13.30. Zde si od vás děti převezmeme, ubytujeme a od 15.00 bude probíhat první trénink. Musíte projet do areálu přes první závoru, kde nahlásíte do mluvítka, že vezete děti na kemp. Před druhou závorou se dáte doleva a dojedete na parkoviště koleje JIH.


Sebou prosím ať mají všichni míč velikosti se kterou hrají, pokud možno nějaký jaký mohou použít i na venkovním hřišti. My sebou budeme mít míče na půjčení, ale ne pro každého. Dále prosím dobrou obuv do haly na basket a stejně tak dobrou obuv na venkovní sportování. Předpokládám že všechny děti jezdí na svá soustředění, takže prosím stejné vybavení , oděv a pomůcky jako na svá soustředění. Kdo používá pravidelně jakékoliv léky, prosím o důkladné zapsání do bezinfekčnosti a předání léků spolu s papíry trenérům. Pokud je dítě zvyklé si své léky brát samo, prosím o zápis do bezinfekčnosti, že dané léky bere samostatně. Všem dětem nechte u jejich osobních věcí prosím kopii kartičky pojšťovny. Pokud by došlo k úrazu a byla by nutná pomoc lékaře, stejně vás budu kontaktovat a kartičku mi můžete poslat pomocí MMS na mobil. To se nám osvědčilo nejvíce. Jinak máme vybavenou lékárnu na zajištění drobných naraženin, odřeni, rýmičky, drobných bolestí a pod. Nicméně vzhledem k počtu dětí prosím dejte každému jedno obinadlo. Tím pak převážeme drobné bolístky s mastičkou a vždy to dobře zapůsobí. Dětí je hodně  a obinadla rychle ubývají 

:-)

.
Konec kempu je v sobotu před polednem, kdy dopoledne ještě máme společný program v hale a poté jsou vám děti k dispozici.
To je snad vše. Děkuji a těšíme se na společné sportovní zážitky.Petra Michálková776 232 227

http://www.basketbalova-skola.cz/wp-content/uploads/2013/06/bezinfekcnost.pdf

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *