Kluci U10 řádili v Olomouci

V neděli zavítal náš tým malých Tygříků 2009 a 2010 na turnaj U10 do Olomouce. Mimo nás se turnaje účastnili kluci z NH Ostrava, Ostrava Poruba a Olomouce. Náš  výlet začal na hlavním nádraží v neděli brzy ráno. Kluci byli natěšeni, všichni dorazili včas a společně s naším obrovským plyšovým tygrem jsme se vydali na dalekou cestu. Po příjezdu do haly jsme se vrhli na společné kvalitní rozcvičení, z kluků energie jen čišela a všichni se těšili na první zápasy. V prvním utkání jsme narazili na kluky z NH a hned v úvodní části se dění na hřišti ujal Hubert s Davidem. Hubertovo umění s balonem obdivovala celá hala a v kombinaci s rychlým Davidem byli kluci k neudržení. Postupně se k nim přidávali i ostatní, hra nabírala na obrátkách, kluci bránili lépe a lépe, vybíhali do rychlých protiútoků, prostě paráda. Druhá pětka vedená Adamem se nenechala zahanbit a pokračovala v nastavené hře. Bylo na co koukat, kombinace hoď a běž Adama s ostatními, doskoky Felixe a Michala, krásné obranné zákroky Přemka a Sebastiana. Zápas jsme s přehledem vyhráli a kluci byli nadšení. 

Hned po zápase následovali týmové soutěže. Milé, rychlé a adekvátně jednoduché. Kluci běhali, bavili se , fandili si, všichni se zapojili, prostě paráda. Třešničkou bylo vítězství našeho týmu.

Po soutěžích nás čekali dva zápasy po sobě. První s BC Olomouc a hned nato proti NH Poruba. Kluci se lepšili útok od útoku. Zkoušeli hru 1:1, zkoušeli hrát hoď a běž ( věnovali jsme tomu páteční trénink ), krásně vybíhali do RP a zvládali obranu svého hráče. Porazili jsme Olomouc a v posledním zápase i Porubu. Snad úplně všichni si dali koš, i kluci 2010. Na všechny se dalo spolehnout v obraně. A co je nejdůležitější všichni byli veselí a radostní. Od pořadatele jsme za první místo dostali veliký dort, který po turnaji snědli naši kluci společně s hráči soupeřů. Podotýkám že byl moc dobrý. A už nás čekala cesta zpět. Tramvají na nádraží, na slíbenou Pizzu a pak už zase na vlak. Kluci vyjedli občerstvení ve vlaku, samostatně si objednávat a platit dobroty je opravdu zaujalo. Před osmou jsme je vrátili unavené, přejedené ale doufám že dostatečně spokojené maminkám.

Moc děkujeme organizátorům za milý turnaj a všem zúčastněným za super atmosféru, kterou klukům vytvořili.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *