Kluci U11 3x jasná vítězství a 1x jasná prohra

Další turnaje PP U11 odehráli naši kluci v sobotu v Jenči a v neděli na USK. V sobotu doma jsme uhráli dvě jasná vítězství a to nejprve proti týmu Jižních Supů a pak proti Sokolu Kbely. V neděli nás čekal slabší tým NBK a první celek tabulky USK, kterému jsme již podruhé podlehli velkým bodovým rozdílem.

BŠ Praha  –  Jižní Supi  102:25

BŠ Praha  –  Sokol Kbely  71:35

Oba sobotní zápasy jsme měli jasnou převahu. Byli jsme rychlejší, s lepší technikou a dobrou bojovností. I u našich nejmenších Tygrů je vidět pokrok. Kluci se více pouštějí do přihrávek, je vidět snaha o rychlý protiútok a malé zlepšení je vidět i v obraně.

BŠ Praha  –  NBK   89:30

BŠ Praha  –  USK   97:30

Náš první nedělní soupeř byl tým  NBK. Soupeř výrazně slabší, takže hodně herního času dostali všichni hráči. I ti mladší a méně zkušení si mohli vyzkoušet vše co se učí na tréninku. Hned poté jsme nastoupili proti prvnímu celku tabulky USK. Náš požadavek směrem ke klukům byl aby běhali, nevzdávali, bojovali o každý kousek hřiště a vyvíjeli na soupeře tlak. To se celkem dařilo. Bojovnost se našim klukům rozhodně nedala upřít a soupeře toto utkání asi trochu bolelo. Nicméně hrajeme basket a ne rugby, takže na lepší výsledek s tímto soupeřem si budeme muset ještě chvilku počkat a něco málo dotrénovat.

Rozhodně byl herní projev našeho týmu U11 tento víkend výrazně lepší něž na  prvních turnajích  a jejich výkon byl vcelku sympatický. Bylo vidět zrychlení jednotlivých činností a posun v obraně. 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *