Kluci U12 – nepovedený vstup do finálové části

V sobotu pro naše mladší minižáky začala finálová skupina PP U12. Hned první utkání jsme odehráli proti favoritu BA Sparta. Soupeř byl vyrazně vyšší a důraznější a i přes naší výbornou kolektivní hru (v poločase jsme vedli 32:30) nás zaslouženě porazil. V druhém utkání s USK jsme byli lepším týmem, soupeře jsme přehrávali, ale nedokázali jsme z naší dominance vytěžit více a bodově odskočit. USK mělo v druhém poločase zřejmě více sil a otočilo utkání ve svůj prospěch.

Nedělní zápasy pak znamenaly pohodové vítězství Sparty, když jsme soupeři nekladli větší odpor a naše vysoká výhra proti Porgu, jehož hráči ve finálové skupině teprve sbírají zkušennosti.

Finálová část je teprve v úvodu, pokud však chceme pomýšlet na lepší výsledky, je zapotřebí zvýšit úsilí jak v treninku, tak především v zápasech.

Tygři Praha – BA Sparta 60:74

Tygři Praha – USK Praha 56:65

Tygři Praha – BA Sparta 49:64

Tygři Praha – Porg Basket 76:19

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *