Kluci U13 vítězně v 1. kvalifikačním turnaji

Naši kluci U13 mají za sebou první kvalifikační turnaj v pořadatelství Sokola Pražského. Všechny zápasy kluci zvládli vítězně a prezentovali se pěknými výkony.

BŠ Praha – Sokol Pražský 57: 21

Tým kluků U13 má v letošním roce novou tvář, trochu nové složení a hlavně výrazně lepší tréninkovou morálku a na to navazuje jejich herní projev. V prvním zápase jsme si to v sobotu rozdali na Sokole Pražském s domácím týmem. Čekali jsme vyrovnaný zápas, ale naši kluci se rozhodli hned od začátku zabrat a nic nenechat náhodě. Zapnuli na plné obrátky hlavně v obrané fázi a výsledkem byly pouze dva obdržené body za první polovinu a to ještě z trestných hodů. Ve druhé polovině lehce polevili, přesto zápas dotáhli k jednoznačnému vítězství.

BŠ Praha- Sokol Dubeč 92:25

BŠ Praha – BA Radotín 114: 10

Oba další soupeři ve skupině jsou výrazně nižší herní úrovně, takže dění na hřišti zcela ovládli Tygři a zápasy připomínaly spíše střelecký trénink Tygrů. V nedělním zápase proti Radotínu kluci odehráli v podstatě celý zápas bez driblinku a sami měli radost z pěkných a rychlých zakončení.

Hra našich kluků se výrazně posunula, hrají pěkně kombinačně se zapojením všech hráčů na hřišti, kluky zdobí výborná a agresivní obrana a je vidět velká snaha o zahrání rychlého protiútoku. Takhle si to představujeme a doufám, že zápasy budou pro kluky dobrou motivací k dalšímu tréninkovému úsilí. které se lepší trénink od tréninku.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *