Kluci U13 vyhráli svou kvalifikační skupinu

Kluci odehráli druhé kolo kvalifikační skupiny opět vítězně a na domácí palubovce 3x zvítězili.

BŠ Praha – Sokol Pražský 67:37

BŠ Praha – BA Radotín

BŠ Praha – Sokol Dubeč 72:40

Víkend jsme zahájili proti Sokolíkům, kteří nám měli po minulém turnaji co vracet. Sokolíci přijeli v sobotu do Jenče správně nahecovaní a už od začátku bylo jasné, že tentokrát nebude zápas zcela pod naší taktovkou. Hrál se bojovný minižákovský zápas ve kterém naši kluci museli zabojovat o každý bod, postupně a pomalu získávali bodový náskok. Až ve druhé polovině jsme získali menší herní převahu a zápas tak dovedli k vítěznému konci.

Oba nedělní zápasy byli zcela jednoznačné, my se z přemíry snahy o získání míče dopouštěli velkého množství faulů. Co bylo o víkendu pozitivní, to byl náš rychlý přechod do útoku. Výborné vybíhání hráčů po zisku míče, rychlý přenos míče a rychlé zakončení.

Skupinou jsme prošli bez prohry a teď už nás čekají výrazně těžší a lepší soupeři z Prahy. Držíme klukům palce do dalších zajímavých bojů.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *