Kluci U14 – v extralize 1:1

České Budějovice – BŠ Tygři Praha

66:44 (14:9, 33:26, 52:32)

První zápas extraligy a hned proti vítězi loňského ročníku hráčů 2006. 

Vzhledem k lednové absenci kluků na tréninkách (z důvodu úrazů a nemocí) jsme se nemohli na utkání dobře připravit. Průběh zápasu se dal tedy dopředu jen těžko odhadnout.  

Úvodní minuty ukázaly, že se bude jednat o bojovné utkání. Velká snaha, dobré akce, ale nedařila se nám střelba. První poločas jde domácí tým do šaten +7 bodů.

Vstup do třetí čtvrtiny se nám ale bohužel nepovedl. Pustíme soupeře do snadného zakončení a přesilových situací. Působíme zakřiknutě a bez odvahy. Trápíme se v útoku, netrefujeme dobré pozice i zpod koše a soupeř si tak snadno vytvoří  dostatečný náskok.

Celé utkání se nám nedařila střelba. Sami jsme se tak připravili o vyrovnanost utkání a až příliš rychle to vzdali a soupeři tak výhru ulehčili.

Když bych měl shrnout celé utkání – rozhodně to není soupeř, na kterého nemáme – věřím, že když budou kluci bojovat, makat, zlepší střelbu…budeme pro České Budějovice rovnocenný soupeř.

Sojky Pelhřimov – BŠ Tygři Praha

32:65 (13:19, 17:34, 26:53)

I když jsme zápas vyhráli, nebyla z naší strany hra přesvědčivá. Spousta chybných rozhodnutí, ztrát, zbrklosti a velké množství nedaných snadných šoupáků. I když se nám občas povedla hezká akce, kluci se celý zápas na hřišti trápili. Doufám, že teď už budeme bez zranění a nemocí a do dalších zápasů nastoupíme sebevědomě a tvrdě.   

V příštím  kole hrajeme na domácí palubovce proti týmům ze Západních Čech (Plzeň, Domažlice).

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *