Kluci U19 o víkendu 1:1

BA 2006 Roudnice nad Labem – BŠ Tygři Praha 78:85 (18:20, 37:42, 56:65)

V sobotu nás v Roudnici čekal soupeř složený většinou ze starších hráčů, kteří mají zkušenosti i z mužské kategorie. V první polovině jsme měli mírně navrch (i přes nepříliš kvalitní hru). Prohrávali jsme souboje 1:1 a nebyli jsme dostatečně silní na doskoku. Přesto jsme do šaten odcházeli s vedením o 5 bodů. Třetí část jsme začali pravděpodobně s tím, že se soupeř porazí sám. Nebylo tomu tak, domácí trestali naší laxnost v obraně a úvodní 4 minuty nás přehráli 13:1, tím se dostali do vedení 50:43. Naštěstí jsme se probudili včas a zbytek třetí čtvrtiny jasně ovládli – tento úsek jsme vyhráli 22:6.  V poslední části jsme si hlídali dvojciferné vedení. Hráči Roudnice odehráli velmi dobré utkání a bojovali až do konce. Několika úspěšnými trojkami se dokázali přiblížit na 6 bodů. Víc jsme však nedovolili a z Roudnice si vezeme cennou výhru.

Levharti Chomutov – BŠ Tygři Praha 76:56 (22:4, 50:19, 62:33)

V neděli nás čekal dosud neporažený Chomutov. Kdo čekal vyrovnané utkání, byl zklamán. Od začátku nás domácí jednoznačně přehrávali. Byli jsme trestáni za každou nedůslednost a slabou produktivitu. Už do poločasu jsme prohrávali o více než 30 bodů.  Až po poločase jsme zpřesnili hru a díky zvýšenému úsilí v obraně jsme se stali Chomutovu více než vyrovnaným soupeřem.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *