Minižáci U12 vítězná premiéra

BŠ Praha – Sokol Pražský 52:48

Sokol pražský byl našim jediným soupeřem v úvodu PP U12. Soupeř začal velice aktivně a hned od úvodních minut vedl. My jsme po cele utkání byli nepozorní a nedůslední v obraně, na útočné polovině nám dělala problémy občasná odstoupená obrana sokola, která obzvláště na menším hřišti slavila úspěch a kluci z nemožnosti prosadit se 1na1 znervózněli . Zápas vygradoval v poslední minutě , kdy naši hráči projevili více zkušeností a zaznamenali důležité koše. Respekt si zaslouží soupeř , který k utkání přistoupil správně nahecován a skvěle využíval našich častých chyb. Zápas se nám podařilo vyhrát, ale ukázal nám spoustu neduhů v naší hře, věřím že si toho jsou vědomi i kluci a přistoupí lépe k tréninkům. Závěrem bych chtěl ještě poděkovat rodičům za příjemnou atmosféru po celé utkání , agresivní výroky směrem k rozhodčím a soupeřům (chvilku rodiče Sokola pražského) by se v zápase dětí neměly objevovat.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *