NF, MČR a Festival

Naše týmy U11 dívky, U11 mix, U12 dívky, U13 dívky, U13 chlapci a U14 chlapci a dívky se probojovali na celorepublikové závěrečné turnaje. 

NF U11 dívky Karlovy Vary

https://www.bklokomotiva.cz/minibasketbal-u11.html

Holčiny postoupily na NF z prvního místa. Odjezd do Varů bude společně dvěma velkými auty ve čtvrtek v 18.00. Odjezd bude z Jenče, my tam ještě budeme mít trénink s holkama U13.. V pátek hrajeme první zápas už v 9.00 s DBaK Plzeň. Sebou si všechny holky vezmou osobní  věci na volný čas, hygienu a noc, černé Tygří triko, teplákovku či Tygří mikinu. Konec turnaje bude po společném zakončení, které bude ve 14.30. Pak si můžete holky vyzvednout, nebo je opět odvezeme společně do Prahy. To je na domluvě. Na stránkách NF můžete sledovat celé dění včetně výsledků. Samozřejmě kdo přijede do Varů fandit je vítán, budeme to potřebovat. Částka za celý víkend je 2 400,-, v té je ubytování 3 noci, strava po celou dobu NF, triko z turnaje, účastnický poplatek a určitě zbude na nějaké potřebné dobrůtky. Nejdůležitější je mít sebou doklad totožnosti (OP, pas či ověřený rodný list), bez jednoho z těchto dokladů nebude moci hráčka na NF nastoupit. Na NF je komisař, který vše kontroluje. Peníze a tento doklad prosím odevzdáte při odjezdu trenérům, vše se platí na místě v hotovosti. 

NF U11 mix Žďár nad Sázavou

https://www.basketzdarns.cz/nf-u11

Náš mix jede na NF do Žďáru na Sázavou v termínu 26-28.4.2019. Hrát se bude až kolem poledne, takže tam se pojede určitě až v pátek ráno. Ještě řešíme dopravu. Buďto musíte děti přivézt na místo a předat trenérům, nebo zkusíme najít nějaký vlak či bus. Sebou si všechny holky vezmou osobní  věci na volný čas, hygienu a noc, černé Tygří triko, teplákovku či Tygří mikinu. Slavnostní zakončení je v neděli v 15.30. To si můžete děti převzít zpět. Po celou dobu turnaje budou společně s trenéry a nebudou nikam odcházet s nikým z rodičů. Částka za celý víkend je 1900,- bez dopravy tam, V částce je ubytování 2 noci, strava po celou dobu NF, triko z turnaje, účastnický poplatek a určitě zbude na nějaké potřebné dobrůtky. Nejdůležitější je mít sebou doklad totožnosti (OP, pas či ověřený rodný list), bez jednoho z těchto dokladů nebude moci hráčka na NF nastoupit. Na NF je komisař, který vše kontroluje. Peníze a tento doklad prosím odevzdáte při odjezdu trenérům, vše se platí na místě v hotovosti. 

Festival holky U12 Plzeň

Naše holky U12 pojedou na Festival do Plzně v termínu 3-5.5.2019. Pojede se určitě až v pátek ráno. Stránky Festivalu  a časy dodám. Částka za celý víkend je 1800,-, v té je ubytování 2 noci, strava po celou dobu Festivalu, triko z turnaje, účastnický poplatek a určitě zbude na nějaké potřebné dobrůtky. Nejdůležitější je mít sebou doklad totožnosti (OP, pas či ověřený rodný list), bez jednoho z těchto dokladů nebude moci hráčka na NF nastoupit. Na NF je komisař, který vše kontroluje. Peníze a tento doklad prosím odevzdáte při odjezdu trenérům vše se platí na místě v hotovosti. 

NF U13 dívky Chomutov

https://www.bk-chomutov.cz/nf/

Holky U3 postoupily na NF z druhého místa. Hrajeme ve skupině C a máme naše dobré známé soupeře Strakonice a Vary. První zápas hrajeme až kolem druhé, takže pojedeme určitě až v pátek ráno. Detaily odjezdu dodám. Částka za celý víkend je 2000,-, v té je ubytování 2 noci, strava po celou dobu NF, triko z turnaje, účastnický poplatek a určitě zbude na nějaké potřebné dobrůtky. Nejdůležitější je mít sebou doklad totožnosti (OP, pas či ověřený rodný list), bez jednoho z těchto dokladů nebude moci hráčka na NF nastoupit. Na NF je komisař, který vše kontroluje. Peníze a tento doklad prosím odevzdáte při odjezdu trenérů, vše se platí na místě v hotovosti. Sebou Tygří oblečení, plavky a věci na spaní , hygienu a volný čas. Doufám, že budeme mít hodně příznivců v hledišti, budeme to potřebovat.

NF U13 kluci Pelhřimov

Kluci postupují na NF z prvního místa a budou jediní zástupci Prahy. Do Pelhřimova se pojede až v pátek 10.5. ráno, první zápas hrajeme v 10.50. Detaily odjezdu dodám. Částka za celý víkend je 2000,-, v té je ubytování 2 noci, strava po celou dobu NF, triko z turnaje, účastnický poplatek a určitě zbude na nějaké potřebné dobrůtky. Nejdůležitější je mít sebou doklad totožnosti (OP, pas či ověřený rodný list), bez jednoho z těchto dokladů nebude moci hráčka na NF nastoupit. Na NF je komisař, který vše kontroluje. Peníze a tento doklad prosím odevzdáte při odjezdu trenérů, vše se platí na místě v hotovosti. Sebou Tygří oblečení, plavky a věci na spaní , hygienu a volný čas. Doufám, že budeme mít hodně příznivců v hledišti, budeme to potřebovat.

MČR U14 kluci Brno

https://mcr-u14-brno.webnode.cz/

Do Brna se pojede určitě už ve  středu večer. První zápas kluci hrají ve čtvrtek v 8.30 proti Slunetě. Vše ostatní dodám.

 

 MČR U14 holky Hradec Královéhttps:

Vše pošle Petr a Enis mailem

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *