Přípravky Tygrů v sezoně 2018/2019

Ve školním roce 2018/2019 otevíráme opět několik basketbalových přípravek Tygrů Praha při základních školách. Přípravky jsou určeny pro kluky i holky, které chtějí s basketbalem začít  ročník 2008,2009,2010 ,2011 a 2012.

Všechny přípravky začínají v týdnu od 17.9.2018 dle rozvrhu jednotlivých přípravek. Děti mají dva tréninky na vyzkoušení a pak se rozhodnou, zda chtějí do přípravky přihlásit a chodit pravidelně po celý rok. Příspěvky jsou ve výši 1800,- na pololetí. Po absolvování přípravky se mohou děti zapojit do tréninkového procesu basketbalového klubu Basketbalová škola Praha a stát se tak členy jednoho z nejúspěšnějších minižákovských klubů v Praze.

Tréninky probíhají pod vedením kvalifikovaných trenérů s nejvyšším trenérským basketbalovým vzděláním. Součástí přípravek jsou naše přípravkové turnaje Tygřat, které jsou mezi dětmi i rodiči velmi oblíbené. Ty probíhají od prosince do května jednou měsíčně a děti si vyzkouší opravdovou turnajovou atmosféru. Hraje se podle velmi upravených pravidel na zkrácený čas, takže se mohou účastnit i ti nejmenší.

Co udělat pro přijetí do přípravky Tygrů? Nic složitého, stačí se dostavit na jakoukoliv hodinu a zkusit si trochu basketbalu pro začátečníky. A co potřebujete? Jen boty do tělocvičny, triko a trenky a chuť sportovat. Míčů máme pro všechny dost.

KDY a kde přípravky probíhají?

pondělí     ZŠ Dědina-Praha 6            16.00-17.30

pondělí     SH Jeneč-Jeneč                  14.00-15.00  

úterý         ZŠ Bílá-Praha 6                   16.00-17.00

úterý         Gymnázium Nad Alejí        16.30-17.30

středa       ZŠ Suchdol-Praha 5            13.45-14.30

středa       ZŠ Bronzová-Praha 5         16.00-17.00

středa       ZŠ Mládí-Praha 5                 16.00-16.45

čtvrtek      ZŠ Weberova-Praha 5        14.30-15.15

čtvrtek      ZŠ Na Dlouhém lánu, P6   14.30 – 15.30

čtvrtek      ZŠ Nepomucká, Praha 6    15.15 – 16.00

pátek        SH Jeneč-Jeneč                     14.00-15.00  

Dále budou otevřeny dvě hodiny přípravek ve SH Jeneč, které jsou určeny pro děti z Jenče, Chýně, Hostivic a ostatních škol v okolí. Cena za přípravku v Jenči je 800,- kč za pololetí. Ve sportovní hale Jeneč budou probíhat po celý rok všechny turnaje a zápasy našeho klubu.

I další rok bude probíhat projekt Tygrů“Basket s radostí pro každého“ pro děti 2007,2006, 2005,2004,2003.Bude to trénink starších basketbalových začátečníků, kde se seznámí se základními basketbalovými dovednostmi a vyzkouší si trochu té basketbalové hry. Tento trénink bude probíhat každé pondělí na ZŠ Dědina 17.30-19.00.

V případě dotazů volejte na 776 232 227  – Petra Michálková, nebo pište na michalkovapetra@seznam.cz

Na všechny nové děti se už moc těšíme!

 

U15 chlapci – jedno vydřené a jedno snadné vítězství

BK Chomutov – BŠ Tygři Praha 63:70 (14:15 16:17 19:20 14:18)

Věděli jsme, že nás v Chomutově nečeká nic jednoduchého, utkání začínalo o pozdní odpolední hodině, absolvovali jsme v Chomutově tradiční „boj“ o šatnu a následovalo krátké rozcvičení, kvůli zpoždění z předešlého zápasu dívek. To nejsou stesky, jen fakta, která nepřinášela klid do našich řad. Zápas začal velice bojovně, domácí hned od začátku začali praktikovat velice zataženou obranu. Nám se nepodařilo zaznamenat žádný úspěšný střelecký pokus ze střední nebo dlouhé vzdálenosti, čehož soupeř využíval k rychlým protiútokům a obranu kolem koše ještě více „opevnil“. Do naší hry se vloudila nervozita a začali jsme vytvářet nepochopitelné chyby, především na obranné polovině. V nervozním, nepohledném a v utkáním plném chyb na obou stranách jsme nakonec vybojovali zaslouženou výhru. Jak byla cenná ukázal již následující den, kdy USK utkání nezvládlo a v Chomutově prohrálo. Kluky bych chtěl pochválit, že i když se nám nedařilo a zápas byl velice divoký, dokázali jsme v sobě najít sílu a zvítězit.

BK Kladno – BŠ Tygři Praha 50:117 (9:40 13:31 12:21 16:25)

Soupeř s podobnými výsledky jako Chomutov, který ale chce hrát basketbal. Bohužel pro domácí jsme chtěli odčinit sobotní zmar a náš vstup do zápasu byl neskutečný, přestože jsme se vrátili ze sobotního utkání ve velmi pozdních hodinách a na Kladně hráli od 9:00, sršeli jsme energií a po první čtvrtině bylo po zápase. V druhém poločase se naše hra trošku zabrzdila, což ale hráčům nevyčítám, při vysokém vedení si chtěli užít hru.

Dívky U15 – My 50%, rozhodčí 25%

BA Sparta Praha– BŠ Praha 84:36 (22:14, 24:9, 30:5, 8:8)

První zápas proti Spartě byl od začátku jednoznačný. Možná v první čtvrtině to podle skóre vyloženě nevypadalo, ale soupeř měl jasnou převahu – oba týmy tedy od první čtvrtiny průběžně prostřídávaly všechny hráčky a celková atmosféra byla uvolněnější.

 

Když jsme plnili pokyny, tak jsme byli schopni překonat soupeřův zdvojovací press, bohužel vždy přišlo několik nezodpovědných přihrávek a Sparta trestala jednoduchými dvojtakty. Náš problém ale po celý zápas byla obrana hráče 1na1. Z nějakého důvodu jsme driblující hráčku na trojce bránili na 3 metry, což zkušenější hráčky soupeře trestaly volnými trojkami.

 

Závěrem musím zdůraznit přítomnost pouze jednoho rozhodčího, což by se asi úplně stávat nemělo. Jeden rozhodčí ale v tomto případě stačil a Pavel Koudela utkání odvedl bez problémů. Po nedělním utkání bych ho navíc označil za jediného rozhodčího, který nás o víkendu pískal.

 

DBaK – BŠ Praha 53:54 (10:18, 8:12, 18:15, 17:9)

Nedělní zápas začínající v 8:30 už tak poklidně neprobíhal. Začátek jsme sice zvládli a do poločasu jsme si vytvořili 12 bodový rozdíl, ve druhé poločasu se ale začalo projevovat zranění 3 hráček a tedy zmenšení naší rotace a síly začaly docházet.

 

Do druhého poločasu jsme nastoupily jako úplně jiné družstvo, největší výpadek jsme zaznamenali v obraně, kdy jsme nebyli schopni efektivně ubránit a zahájit protiútok. Zápas se tedy dostal do vyrovnané koncovky, kdy vedeme o bod a soupeř má míč. Dokázali jsme narušit rozehrávku a donutit soupeře k přihrávce do autu. Tedy 11s před koncem máme míč a vedeme o bod. Správně vyhodíme, necháme se faulovat (i když to faul nebyl…), 7s do konce netrefíme ani jednu šestku, ale podaří se nám útočně doskočit, zachovat klid a znovu se nechat faulovat. 2s do konce opět netrefíme ani jednu šestku, na doskoku do míče znovu plácneme, ale už doskočí soupeř v rohu, nadribluje na půlku a netrefí nepřipravenou střelu z půlicí čáry – pozdě odpískaný konec, který mohl způsobit změnu ve výsledku, pouze završil nulový „výkon“ rozhodčích. Zápas jsme tedy po velkém boji vyhráli o bod a holkám patří uznání, že bojovaly až do konce i přes značný nedostatek sil.

 

K rozhodčím. Obvykle se rozhodčích zastávám, protože svoji práci lehkou určitě nemají, nicméně v tomto zápase kritizovat musím. Naprosto nejhorší výkon, který jsem za poslední dobu zažil. Pokud vidím, že rozhodčímu něco unikne, ale snaží se a má lidský přístup (komunikuje nebo je zpětně ochotný i uznat chybu), rozhodně se po něm nebudu vozit. Když ale do haly přijde arogantní „mistr světa“, kterému jde jen o peníze po zápase… No, a v neděli přišli dva.

Co bylo špatně? Nekonzistentní rozhodování (stejná situace posouzená vždy jinak), neznalost pravidel (konkrétně přenášený míč), špatná mechanika (často stál rozhodčí jinak, než stát má, a situaci tedy nemohl vidět), špatné rozhodování (např. odpískaný aut, kdy ani jeden z rozhodčích neviděl – po chvilce váhání si pískající rozhodčí tipl stranu místo, aby uznal situaci rozskoku), nulová kontrola stolku (u stolku seděli lidé, kteří basketbalová pravidla tolik neovládali a rozhodčí se pouze 100% spoléhali na časomíru – viz. poslední 2 vteřiny zápasu) a pro mě asi nejhorší byla naprostá arogance obou dvou… Ani jeden z rozhodčích nebyl schopný komunikovat, jediné na co se oba zmohli, bylo kroucení hlavou – to jim ale šlo na výbornou. Co bylo dobře? Rozhodčí na zápas dorazili včas. I když by možná bylo lepší, kdyby napodobili svého kolegu v sobotu a radši vůbec nepřišli…

Kluci U11 padesáti procentní úspěšnost

I naši kluci U11 mají za sebou druhý víkend turnajů PP. Tentokrát jsme byli pořadatelem sobotního i nedělního turnaje my. U kluků je to zatím složitější než u holek. V týmu se objevuje hodně kluků 2009 a ti trénují v jiné dny než kluci 08. Navíc ostatní aktivity mnoha našich hráčů jsou zatím tak intenzivní, že na tréninky ale bohužel i na zápasy nezbývá mnoho času. I přes to se dokážeme držet mezi čtyřmi nejlepšími týmy Prahy. V sobotu jsme na Mládí vítězně hostili tým BA Radotín a porážku utržili od BA Sparta. V neděli tentokrát v Jenči vítězně hráli se Sokolem Dubeč a prohráli se Sokolem Pražským.

BŠ Praha  –  BA Radotín   46:35

BŠ Praha  –  BA Sparta    45:73

BŠ Praha  –  Sokol Dubeč  53:35

BŠ Praha  –  Sokol Pražský  53:64

Oba naše vítězné zápasy se odvíjely obdobně. Naši hráči těžili z nedobré obrany soupeře, kdy soupeř nedokázal pokrýt zejména naše zkušenější hráče. Od začátku jsme diktovali tempo hry a přehrávali soupeře ve hře 1:1. Nicméně obdržených 35 bodů v obou zápasech je dost. V obraně slušně brání pár hráčů, ti ostatní se teprve tak trochu hledají. Doufám, že tréninkem se nám bude dařit zapojit do dobré obrany všech pět hráčů na hřišti a hned bude veseleji.

Problém s obranou se ukázal zejména v utkání proti BA Sparta, kdy bez pěti bránících hráčů nemáme s tímto soupeřem šanci uhrát lepší výsledek. Každý daný koš nás stojí spoustu sil a my dostáváme jeden jednoduchý rychlý koš za košem. A to že dobře brání dva až tři prostě nestačí.

Druhá víkendová prohra přišla v zápase se Sokolem Pražským. Byl to jeden z nejvyrovnanějších zápasů, který naši kluci U11 zatím odehráli. Do zápasu jsme vstoupili pomalu a hned prohrávali o více jak deset bodů. Pak se naši kluci trochu vzpamatovali , začali opravdu bojovat, nastalo zlepšení v obraně a rázem se hrál vyrovnaný basket. Bohužel v závěru více zvítězit chtěli kluci ze Sokola a nám se nepodařila dobrá koncovka. Nicméně to byl jeden z našich lepších výkonů a u kluků se objevila dostatečná dávka bojovnosti a nasazení. Myslím, že dobrým tréninkem s dostatečnou koncentrací a nasazením můžeme v dalších kolech hrát i s lepšími soupeři dobrý basket. Musíme mít na paměti že basket je sport velmi rychlý, chytrý a hlavně kontaktní. 

Holky U11 druhý turnaj pouze vítězně

Na druhém turnaji PP U11 se naše jedenáctky utkaly s týmem Wizzards, HB a Spartou. Všechny víkendové zápasy se holkám povedlo vyhrát. Každým zápasem je vidět zlepšení našich hráček, i když zatím přetrvává velký výkonnostní rozdíl mezi jednotlivými hráčkami. Tak to ale už v jedenáctkách bývá, že vítězí ten, kdo má v týmu alespoň čtyři děti, které jsou schopné zahrát 1:1 a ohrozit koš. Holky si po značném zlepšení účasti na trénincích zápasy užívají, všechny se zapojují do obrany a většina i do útočné fáze.

BŠ Praha  –  Wizzards    85:36

První sobotní zápas v Jenečské hale jsme odehrály proti týmu Wizzards. Holčiny jsou ještě větší začátečnice než ty naše, takže od začátku do konce zápasu jsme diktovaly tempo hry. V druhém poločase se hrál z naší strany rychlý holčičí minibasketbal a my sázely soupeři koš za košem.

BŠ Praha  –  HB Basket   45:41. 

Druhý zápas nás čekal tým HBB. Bylo jasné, že to bude úplně jiný soupeř, lépe technicky vybavený a hlavně soupeř bránící. Naše holky se ale k zápasu postavily čelem a od začátku bojovaly o každý balon. Na naší straně, ale i na straně soupeře byla každá pětka opřena o výkon jedné až dvou hráček, zejména v útoku. V obraně to bylo o něco lepší. I přesto se nám povedlo pár pěkných kombinací hoď a běž, seběhů do bedny s následnou přihrávkou a jednoduchým zakončením a některé odvážné tygřice si vyzkoušely kouzlo hry 1:1. Celý zápas jsme si udržovaly mírný náskok a i přes závěrečný tlak HB jsme dokázaly zvítězit.

BŠ Praha  –  BA Sparta   63:13

V neděli ráno nás čekal slabší soupeř ze Stodůlek BA Sparta. Holky k zápasu nastoupily ospale, bez náboje a velmi vlažně. Jen díky tomu, že holky ze Sparty jsou zatím bez větších basketbalových zkušeností jsme ovládly dění na hřišti a vysoko zvítězily. Být to lepší soupeř, s naším nedělním výkonem by asi vítězství nebylo.

Doufám, že pro všechny holky bude víkend dobrou motivací k další práci, protože máme opravdu na čem pracovat a co zlepšovat. Nicméně si holky zaslouží obrovskou pochvalu za svůj přístup k tréninkům a za nasazení a bojovnost v době zápasů.

Akce pořádané pro všechny děti 2009 a mladší

BŠ Praha pořádá a účastní se několika akcí pro začínající hráče basketbalu v klubu. Všechny akce jsou pro děti přípravou na vstup do jejich basketbalové kariéry . Zároveň si poprvé mohou vyzkoušet zápasovou atmosféru, seznámit se s dětmi z jiných našich přípravek a ukázat rodičům co vše se už stačily naučit. Pro většinu  dětí jsou tyto akce velkou motivací a pomohou se jim rozhodnout, zda se chtějí basketbalem zabývat i nadále a stát se hráčem. Info najdete vždy s dostatečným předstihem na našich stránkách v novinkách a v kalendáři. 

  1. pro všechny naše děti pořádáme turnaje Tygřat. Jsou v pravidelných intervalech cca 1x měsíčně většinou v neděli odpoledne. Zde se potkají děti ze všech našich přípravkových škol a společně odehrají krátké zápasy dle upravených pravidel, tak aby děti měly radost a potěšení ze hry. První turnaj Tygřat je v neděli 25.11. ve 14.00 v SH Jeneč.
  2.  Akce ŠPUNTI, kterou pořádá Pražský basketbalová svaz je velmi milá a sejdou se zde děti z různých Pražských klubů . Děti se potkají na dvě hodiny v hale, odehrají turnaje 3×3 a zasoutěží si navzájem v basketbalových dovednostech. Na ŠPUNTY jsme přihlásili tým holek a tým kluků. První setkání Špuntů je v sobotu 1.12. pro holky a 2.12 pro kluky.
  3. Turnaj pro U10, který je organizován ČBF. Zde jsme přihlásili pouze jeden tým a budeme nominovat kluky i holky dle úrovně soupeřů, tak ať mají děti ze hry potěšení. První turnaj se uskuteční v sobotu 16.11, druhý ještě do vánoc v prosinci.

Prosím rodiče aby sledovali stránky a děti na všechny turnaj přihlašovali, tak aby trenéři měli dostatek informací, s kým mohou na danou akci počítat.

1. turnaj Tygřat

Každoročně pořádáme pro naše přípravkové děti turnaje Tygřat. Všechny naše děti rozdělíme do týmů dle přípravkových škol a ty pak hrají mezi sebou zápasy, podle upravených pravidel. Zápasy se hrají na krátký čas, v podstatě nehrajeme podle basketbalových pravidel, chceme aby si děti zápasy užily a hra se zbytečně nepřerušovala. Každoročně jsou turnaje pro rodiče i děti velmi atraktivní a oblíbené. Udělejte si čas a přijďte se podívat co vše se vaše děti naučily a podpořit je v jejich snažení. Turnaj je určen pro všechny přípravkové děti a děti z tréninků 2009(začátečníci) a mladší.

  1. turnaj se uskuteční v SH Jeneč, Lidická 210, Jeneč v neděli 25.12.2018 14.00-18.30. Všichni účastníci se sejdou v hale ve 13.30.  Sebou si vezměte triko a trenky, něco k pití a obuv do haly. 

Prosím o potvrzení účasti na stránkách pod článkem , nebo mailem na adresu michalkovapetra@seznam.cz. Napište prosím i přípravku kterou dítě navštěvuje.

Kluci U17 udrželi neporazitelnost, ale nebylo to jednoduché

BC Kolín – BŠ Tygři Praha 58:105 (14:31, 33:50, 44:79)

V Kolíně jsme začali velmi špatnou obranou. Pomalým návratem a chybami při rozebírání hráčů jsme domácím dopřáli několik lehkých košů a volných střel za tři body, které Kolín proměnil hned tři v úvodních pěti minutách. I proto byl stav 14-16. Druhá pětiminutovka se hrála už v naší režii a šňůrou 15:0 jsme si vybudovali již po první čtvrtině uklidňující náskok . Druhý poločas jsme již dominovali a rozdíl ve skóre se zvyšoval. Otázkou posledních minut bylo, jestli se nám podaří překonat stobodovou hranici. I toto se podařilo (v předposlední minutě) a tak jsme z Kolína mohli odjíždět spokojeni.

Basket Poděbrady – BŠ Tygři Praha 63:77 (28:9, 39:30, 56:56)

Jestliže jsme v sobotu začali špatnou obranou, tak v neděli to byla katastrofa. Poděbradští na nás vlétli jako uragán a v 9. minutě jsme prohrávali 5-26. Po celou úvodní čtvrtinu jsme byli jen přihlížejícími diváky. Aktivně bránící a bojující domácí nám sbírali jeden míč za druhým a dokázali snadno skórovat. Když byla jejich střela neúspěšná, doskočili si a pokračovali dalším atakem našeho koše.  Hráli rychle, jednoduše a efektivně. Od druhé čtvrtiny jsme se začali probírat, zjistili jsme, že utkání se samo nevyhraje, že se budeme muset zlepšit téměř ve všech činnostech. Zlepšenou obranou a lepší organizací v útoku jsme postupně snižovali náskok soupeře. Po poločasové přestávce jsme navázali na zlepšený výkon z druhé čtvrtiny.  Po třetí části bylo vyrovnáno a začínalo se od nuly. V poslední čtvrtině jsme hlavně výbornou obranou dokonali obrat.  Domácí jsme nepouštěli do jednoduchých střel a utkání dosud neporažených týmů jsme dovedli do vítězného konce. Kluci si zaslouží pochvalu za to, že i za velmi nepříznivého stavu ukázali, že mají vnitřní sílu a nezměrnou bojovností dokázali toto utkání otočit. 

Dívky U15 v derby neúspěšné

Článek později, než je obvyklé. Ale lepší pozdě než nikdy.

 

BŠ Praha – HB Basket 73:101 (17:22, 11:37, 20:18, 25:24)

Utkání z minulého víkendu proti HBB překvapení bohužel nepřineslo. Do zápasu jsme sice nastoupili velice dobře a po prvních několika minutách hry nás musel dokonce soupeř zastavovat timeoutem, nicméně závěrem první čtvrtiny měly už silovější hráčky HB Basket navrch. V tu chvíli jsme se začali soupeře bát a působili jsme až neuvěřitelně svázaně, což nám vydrželo celý poločas. Druhá čtvrtina by se z naší strany dala charakterizovat jako naprostý (když zůstaneme ve slušném jazyce) problém, samozřejmě mnohem výstižnější by bylo jiné slovo s podobným začátkem. Nedokázali jsme si poradit se zdvojovacím pressem a jenom odevzdávali míč za míčem soupeřkám do samostatných dvojtaktů. Poločas jsme tedy prohráli o 30 bodů a bylo prakticky po zápase.

Těší mě fakt, že jsme zbytek utkání nevypustili, začali jsme hrát naši hru a poslední dvě čtvrtiny dokonce vyhráli.

 

HB Basket – BŠ Praha 77:41 (25:18, 13:6, 22:6, 17:11)

Druhý den na domácí palubovce HB Basket (na Aritmě) jsme od začátku zápasu působili unaveně, ale zároveň mnohem uvolněněji než předchozí den. Po celý zápas nám soupeř trestal jakoukoliv chybu v rozehrávce, zatímco my jsme v několika případech nebyli schopni ani zakončit samostatný dvojtakt.

Hráčky HB Basket ukázaly svoji zkušenost a v obou zápasech naprosto zaslouženě zvítězily. Nejvíce bodující hráčka z víkendu je naše odchovankyně Anča Moreira, což nás na jednu stranu samozřejmě těší, že se jí daří, ale na druhou stranu by nám příště tolik bodů dát nemusela 😊

První výhry dívek U17

11,45    Pardubice B – BŠ Tygři   75 : 78 (13:25, 14:9, 18:25, 30:19)

13,45    Pardubice B – BŠ Tygři   45 : 90  (13:21, 16:18, 7:24, 9:27)

Odjezd a začátek prvního zápasu tentokrát tak akorát, ovšem první utkání tak akorát úplně nebylo. Začaly jsme statečně, po první čtvrtině jsme vedly o 12 bodů. Následně soupeřkám doběhlo pár hráček, které hrály ve vedlejší hale extraligu a obraz hry se změnil. Přinejmenším. Tygřice se proměnily v solné sloupy, které nebrání, neběhají a pletou si basketbal s nějakým obzvlášť nesympatickým individuálním sportem. Pod heslem „každej sám“ jsme se pouštěly do zakončení  jedna do tří, špatně (nebo spíš vůbec) řešily přesilové situace a obecně pracovaly na tom, abychom dostaly zase za uši. Třetí čtvrtina byla opět v naší režii, do závěrečné části hry jsme vstupovaly se čtrnáctibodovým náskokem. Naivně jsem se domnívala, že máme vyhráno…Dvě minuty před konce soupeřky vyrovnaly. Následovalo nekonečně dlouhých a lehce infarktových 120 vteřin. Za celou poslední čtvrtinu jsme daly 19 bodů, z toho sedm v závěrečných třiceti vteřinách – dvě šestky Emma, koš s faulem Madlenka a na závěr ještě koš s faulem a následně proměněnou šestkou Eliška. Nešlo by to takhle aspoň ¾ zápasu, když už to nejde pořád?

Do druhého zápasu nastoupily stejné Tygřice, stejné soupeřky, hala ani rozhodčí se také nezměnily. Naše hra ale doznala neuvěřitelný posun k lepšímu – spolupráce, komunikace v obraně, zakončování z připravených situací. V prvním poločase jsme ještě neproměnily spoustu jasných příležitostí, v druhém už ano. Zápas se odehrál zcela v naší režii a my si odvážíme zaslouženou výhru.

Stručně: chybovati je lidské. Z chyb se není třeba hroutit, je třeba se poučit.

 

Vánoční turnaj Dánsko – Lemvig – aktualizace

Každý rok se vydáváme na vánoční turnaj.  Máme za sebou turnaje v Chorvatské  Poreči a poslední dva roky jsme navštívili turnaj v Plzni. Letos jsme se chtěli zkusit vydat zase do zahraničí a dostali jsme pozvání na turnaj v Dánsku. Jelo by se autobusem, ubytování je zajištěno ve škole a pořadatel zajišťuje plné stravování. Odjezd by byl 27.12. v brzkých  ranních hodinách, návrat pak pravděpodobně 31.12. Podrobnější info dodáme postupně.

Do Dánska na turnaj nás jede hodně. Přihlásili jsme  tým U11 mix, U12 mix, U13 holky, U14 kluci, U15 kluci a U17 kluci. Počítám s hráči, kteří se přihlásili. Vypadá to, že se nám podařilo pomocí jedné babičky zajistit sponzora na dopravu, vše do Dánska musím platit přes účet, takže konečná platba za celý zájezd bude 3600,- kč za osobu. Žádná eura a nic dalšího. Peníze vybereme do konce listopadu v hotovosti od hráčů. Kluci U14, U15 a U17 a holky U13  platbu provedou na baru v Jenči. Hráči U11 a U12 peníze zaplatí Petře Michálkové na trénincích.

Seznam účastníků:

Tým 1: Novotný T, Valenta , Novák M, Lang , Nováková , Přídová , Mimrová , Krejčí , Valeš , Mikula , Rumlová ,

Tým 2:Zbroj , Lojková , Krejcarová , Podrazil , Střelba , Petřík , Macháčková T, Zahořík , Miškovský , Šnajdr , Adoltová ,

Tým 3: Brzoňová A+E, Hyklová, Plzenská, Holubová, Čermáková, Loučková, Trnková, Bernáthová, Boráková, Horelicová, Macháčková

Tým 4.:Podrazil M, Bartoš, Zahořík, Záruba, Novotný, Kráčmera, Valeš, Matušík, Zahořík, Moravec

Tým 5.:Uhlíř, Kocourek, Vosyka D+D, Križanský, Kališ, Adamac, Nájemník

Tým 6.: Khail, Weig, Tůma, Olejník, Klaus, Choc, Palas a ještě jsou v jednání dva další kluci.

V Dánsku se hrají zkrácené zápasy, takže počet hráčů do Týmu je naprosto dostatečný a všichni budou mít dost hracího času.