Pololetní a jarní prázdniny

Začíná nám opět těžké a komplikované období jarních prázdnin. Prosím ty, kteří nejedou nikam lyžovat, aby docházeli na tréninky dle možností. Hned od začátku března nás čekají další turnaje PP. Vzhledem k tomu, že školy jsou v době jarních prázdnin zavřené, budou upraveny tréninky tak aby všichni měli kde trénovat.

POLOLETKY 1.2.2019: v době pololetek v pátek 1.2. nejsou tréninky nikde jinde kromě SH Jeneč. Tam trénují starší holky, kluci U15 a kluci U17. Všichni ostatní mají volno.

JARNŇÁKY P1-P5 11-15.2.2019: ZŠ Mládí je zavřené, tudíž tam nejsou tento týden žádné tréninky. Tréninky na Dědině, Nad Alejí, Na Dlouhém lánu a v SH Jeneč jsou normálně. Zavřené jsou i všechny přípravky na Praze 5.

JARŇÁKY P6-P10 18.2-22.2.2019.: Zš Dlouhý lán, Nad Alejí,  Zš Dědina  a škola v Počernicích jsou zavřené, nejsou tam žádné tréninky. Tréninky jsou normálně na Zš Mládí a v SH Jeneč. Zavřené jsou i všechny přípravky na Praze 6.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *