Pomalu se vracíme k tréninkům :-)

Konečně se uvolňují nařízení vlády a sportovci mohou trénovat v menších skupinách nejen venku, ale dokonce i v hale. Samozřejmě za dodržování všech nařízených pravidel a ve skupinách do deseti osob. Naše skupiny holek 2006, 2007, 2008, 2009 a 2010 se tak tento týden dvakrát potkají na venkovním tréninku. Stejně tak začínají pomalu vplouvat do tréninkového procesu nejstarší kluci 2002, 2003 a 2004 a i naši nejmladší kluci 2009 a 2010 se vydávají s upraveným programem do obory Hvězda. Ostatní skupiny dostanou svůj program od svých stávajících trenérů. Příští týden začneme pomalu a postupně navštěvovat i halu v Jenči. Rozpis skupin a časů tréninků dostanou všichni mailem. Všechny tréninky jsou prozatím na dobrovolné bázi a všichni donesou potvrzenou bezinfekčnost, kterou obdrží od svých trenérů. Bez tohoto dokumentu nebude nikdo do skupiny připuštěn.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *