Dětský příměstský sportovní tábor se závěrečným překvapením

Tábor se koná v areálu Sportovní haly v Jenči a je určený pro děti od 5 – 11 let

Leták ke staženi

Je zaměřen na všeobecnou sportovní průpravu. Děti mají během dne zajištěný sportovní program zaměřený na míčové hry a další sporty. K dispozici jsou také bowlingové dráhy. Pestrý a bohatý program zajišťují zkušení sportovní trenéři a trenérky jak v tělocvičně, tak na venkovním hřišti. V průběhu celého týdne budou probíhat soutěže a děti získají spoustu týmových i individuálních ocenění.

Během tábora bude také k dispozici naše fyzioterapeutka,

Vždy v pátek odpoledne zveme rodiče, prarodiče a přátele dětí na závěrečné setkání. Děti Vám jistě rády předvedou, co vše se během pobytu naučily. Nebude chybět ani dobré jídlo a pití.

Termíny:

08. – 12.0 7.2019. vždy od 8.00 do 17.30

15. – 19.07.2019. vždy od 8:00 do 17:30

Cena: 2.900,- Kč za 5 dní, záloha 1.000,- Kč + 1.900,- Kč v hotovosti na místě

Počet dětí je omezen na 30, proto neváhejte a rezervujte si tábor již nyní.

V ceně je dopolední a odpolední svačina, oběd, pitný režim, zapůjčení sportovních pomůcek a KEMPOVÉ TRIKO

S sebou děti potřebují vhodné oblečení a obutí podle aktuálního počasí, sportovní obuv a oblečení do tělocvičny, láhev na pití, kapesníky, léky a kapesné na případnou drobnou útratu.

Přihlaste se na www.hala-jenec.cz nebo na www.basketbalova-skola.cz nebo na tel. 776 232 227. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme.

Odborný garant: Basketbalová škola Tygři Praha, Petra Michálková

Informace a přihlášky: Petra Michálková tel. 776 232 227, e-mail michalkovapetra@seznam.cz

PŘIHLÁŠKA ZDE:

ZÁVAZNÁ PŘIHLAŠKA NA PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V JENČÍ 2019

Informace pro platbu zálohy dostanete na e-mail uvedený v přihlášce.

Odesláním přihlašky dáváte souhlas, aby osobní údaje uvedené na přihlášce, byly použity pro organizační potřeby Sportovní haly v Jenči v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

Odesláním přihlašky dáváte souhlas, aby fotografie Vašeho dítěte zhotovené na kurzu, byly případně uveřejněny na internetových stránkách www.hala-jenec.cz, na Facebooku Sportovní haly Jeneč a na stránkách www.basketbalova-skola.cz.