První prohra holek U14 v letošní sezoně

O víkendu vyrazily naše U14 k prvním extraligovým zápasům do Ostravy. Moravské týmy jsou pro nás neznámou, tak jsme byli zvědaví jak se naše holky s novými soupeři popasují.

BŠ Praha – SBŠ Ostrava 59:62

Zápas začal velmi nadějně. Celou první čtvrtinu jsme hráli naprosto v pohodě a s lehkostí. Dobře jsme se vyrovnali s trochu zataženou obranou soupeře. To se naprosto změnilo po nástupu druhé pětky do další čtvrtiny. Diana po nemoci, Loučka s bolavými koleny a to vše dohromady spojené s neschopností proměnit jakoukoliv příležitost nás připravilo o dvouciferné vedení, soupeř se dostal do hry a zápas se začal tahat. Naše hra v druhé polovině začala být nervozní a hodně jsme chybovali v obraně. Ve čtvrté čtvrtině po pár minutách nám stolek vyndal jednu z mála hráček ( prý pět faulů ), která byla ochotna zaútočit a to rozhodlo. Holy se sice v poslední dvouminutovce snažily pár bodové manko snížit, ale více jak na minus tři body se jim to nepovedlo.

BŠ Praha – Basket Ostrava 81:56

Nedělní soupeř byl výrazně slabší než holky z SBŠ. To bylo naše velké štěstí, protože náš výkon byl ještě méně přesvědčivý než v sobotu. Velice špatná obrana, spousta naprosto naivních a dětských chyb, neschopnost dobře zakončit atd.

Celý víkend byl tak trochu odraz našich tréninků v poslední době. Pokud holky nezačnou chodit pravidelně na tréninky, nemůžeme pomýšlet na jakékoliv zlepšení naší hry. Holky je to jen na vás!!!!!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *