První turnaj 3×3 kluků

V neděli se naši kluci U11 účastnili turnaje 3×3 ve dvou týmech. První tým byl složen z hráčů ročníku 2009 a ten druhý tým z mladších kluků.

Pro starší kluky to byl spíš takový tréninkový turnaj, ale i tak se dost zapotili. Polovinu zápasů hráli kluci bez driblinku a tak museli dost běhat. Během všech zápasů nenašli přemožitele a tak z turnaje ve skupině B odešli jako vítězové.

Mladší kluci si vedli také celkem dobře. Jediný soupeř nad jejich síly byl náš tým starších kluků. V mladší skupině se ukázaly tréninkové nedostatky a u některých byl přístup poloviční, což navazuje na jejich nasazení v tréninku. Od toho jsou turnaje, aby si kluci vyzkoušeli vše naostro a aby zjistili, že bez pořádné koncentrace to jde jen velmi těžko. Nicméně kluci jsou zatím malí a na vše mají ještě spoustu času. Přesto kluci dokázali dvakrát zvítězit a doufám, že to pro ně bude dobrou motivací k dalšímu tréninku..

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *