První turnaj PP U11 kluků

Naši nejmladší hráči o víkendu vstoupili do své soutěže turnajem na Sokole Pražském. Soupeřem nám byli týmy Sokol Pražský, Sokol Vyšehrad a Sokol Kbely. Vůbec jsme nevěděli do čeho jdeme, co máme od zápasů očekávat. Kluky máme velice šikovné, ale dvě třetiny jsou začátečníci s žádnou herní zkušeností. Tím větší a příjemnější překvapení pro nás pro všechny jsou víkendové výsledky. Kluci vyrazili na hřiště neohroženě a s vervou. Jediným problémem při prvních utkáních byla ignorace pokynů trenérů. Kluci si na hřišti hráli po svém a to moc nejde. Ovšem každým zápasem se výrazně lepšili, začali respektovat trenéry, pak i sebe navzájem, takže hra dostala řád. Všichni bránili, tak jak se to učí a zapojovali se do útoku. Byla to prostě paráda. Všechny soupeře porazili velice výrazným rozdílem a jednou prolomili hranici sta bodů.
Pochválit zaslouží všichni. Zkušenější hráči za pomoc ostatním dostat se do hry a to je u kluků velmi cenné. V podstatě jen vytvářeli herní situace tak, aby se nováčci dostali k zakončení. Méně zkušení za přístup k zápasu, k zapojení a hlavně za výbornou obranu. :

Výsledky:
BŠ – Sokol Vyšehrad 94:7
Bš – Sokol Kbely 83:24
Bš – Sokol Pražský 105:25

K výsledkům klukům gratuluji a doufám , že budou ještě větší motivací k tréninkům.

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *