Rozlučka se sezonou 20.6.

Jako každý rok bude společná sportovně společenská rozlučka s basketbalovou sezonou. Tentokrát se všichni potkáme na beachových kurtech ve sportovním areálu HAMR-Záběhlice, ul.Záběhlická, Praha 10. Sraz na místě 20.6.ve 14.30. K dispozici máme šest kurtů na beach volejbal, kde se děti spolu s rodiči a sourozenci můžou sportovně vyžít. Trenérský tým se postará o dostatek soutěží, nebo turnaj. Ale to už koneckonců všichni znáte.

Tentokrát vaše občerstvení nechám čistě na restauraci a grilovacím stánku areálu.  Budeme mít vyhrazen dostatečně velký kus terasy pro posezení rodičů hned u kurtů.

Všichni jste srdečně zváni, sebou dobrou náladu, sportovní oblečení a celý trenérský tým se na setkání s vámi moc těší.

Prosím o informaci kdo přijde a v jakém počtu.Bude se nám potom podstatně lépe připravovat program. Děkuji.

11 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *