Rozpis tréninků (chlapecká složka)- sezóna 2019/2020

Rozpis tréninků skupina po skupině:

Chlapci U14A/U15B/U15A (2005+2006)

Pondělí 16:30 – 18:00 Gymnázium Nad Alejí
Jmenovitě: Kačírek, Trepeš, Novotný, Kráčmera, Petrovka, Záruba, Inemann, Moravec, Laznik, Bartoš, Pravda, Kmoníček, Sichka, Sinkule, Mamula, Pospíchal, Mudra, Lakosil, Střelba, Podrazil, Miškovský, Šnajdr, Veverka, Harold

Pondělí 18:00 – 19:30 Gymnázium Nad Alejí
Jmenovitě: Zeithammer, Bubeník, Bělohradský, Kocourek, Uhlíř, Jelínek, Skřivánek F., Merxbauer, Skřivánek V., Zahořík M., ElKarib, Almadana, Valeš, Luňáček, Kušnarev, Zahořík K., Matušík, McMenamin

Úterý 16:30 – 18:30 Gymnázium Nad Štolou
Jmenovitě: Zeithammer, Bubeník, Bělohradský, Kocourek, Uhlíř, Jelínek, Skřivánek F., Merxbauer, Skřivánek V., Zahořík M., ElKarib, Almadana, Valeš, Luňáček, Zahořík K., Kušnarev, McMenamin, Matušík, Podrazil

Středa 18:30 – 20:00 ZŠ Na Dlouhém lánu
Jmenovitě: Kačírek, Trepeš, Novotný, Kráčmera, Petrovka, Záruba, Inemann, Moravec, Bartoš, Laznik, Pravda + chlapci 2004

Čtvrtek 16:30 – 18:00 Sportovní hala Jeneč
Jmenovitě: Střelba, Podrazil, Miškovský, Šnajdr, Kačírek, Trepeš, Laznik, Novotný, Kráčmera, Petrovka, Záruba, Inemann, Pravda, Moravec, Harold, Mudra, Veverka, Bartoš, Pospíchal

Čtvrtek 18:00 – 19:30 Sportovní hala Jeneč
Jmenovitě: Zeithammer, Bubeník, Bělohradský, Kocourek, Uhlíř, Jelínek, Skřivánek F., Merxbauer, Skřivánek V., Zahořík M., ElKarib, Almadana, Valeš, Luňáček, Zahořík K. Kušnarev, McMenamin, Matušík

Pátek 15:30 – 17:00 Sportovní hala Jeneč
Jmenovitě: Střelba, Podrazil, Miškovský, Šnajdr, Kačírek, Trepeš, Novotný, Kráčmera, Petrovka, Záruba, Inemann, Moravec, Bartoš, Laznik, Pravda

Pátek 17:00 – 18:30 Sportovní hala Jeneč
Jmenovitě: Zeithammer, Bubeník, Bělohradský, Kocourek, Uhlíř, Jelínek, Skřivánek F., Merxbauer, Skřivánek V., Zahořík M., ElKarib, Almadana, Valeš, Luňáček, Kušnarev, Zahořík K., McMenamin, Matušík

Chlapci U14B/U13 (2006+2007)

Úterý 16:30 – 18:00 Gymnázium Nad Alejí
Jmenovitě: Asor, Andrle, Brychta, Černý, Čičko, Hodboď, Král, Langšádl, Novák J., Sušický, Telecký, Zbroj, Zahořík, Podrazil L., Mudra, Šnajdr, Miškovský, Horáček, Harold, Veverka

Středa 18:10 – 19:30 ZŠ Mládí
Jmenovitě: Asor, Andrle, Brychta, Černý, Čičko, Hodboď, Král, Langšádl, Novák J., Sušický, Telecký, Zbroj, Petřík, Kmoníček, Sinkule, Mamula, Horáček, Sichka, Lakosil

Čtvrtek 16:30 – 18:00 Gymnázium Nad Štolou
Jmenovitě: Asor, Andrle, Brychta, Černý, Čičko, Hodboď, Král, Langšádl, Novák J., Sušický, Telecký, Zbroj, Petřík, Zahořík V., Podrazil L., Kmoníček, Sinkule, Mamula, Horáček, Sichka

Pátek 18:00 – 19:30 Gymnázium Nad Alejí
Jmenovitě: Asor, Andrle, Brychta, Černý, Čičko, Hodboď, Král, Langšádl, Novák J., Sušický, Telecký, Zbroj, Petřík, Kmoníček, Sinkule, Mamula, Horáček, Sichka, Mudra, Harold, Pospíchal, Veverka

Chlapci U12″A“/U12″B“ (2008)

U12 „B“
Jmenovitě: Alexa, Bejšovec, Bříza, Cingl, Križanský, Kubota, Manič, Obruča, Opravil, Plass, Semadar, Ševčík, Valeš, Vekić

Pondělí 17:10 – 18:20 ZŠ Dědina
Středa 16:00 – 17:30 ZŠ TGM Ortenovo náměstí, Praha 7
Pátek 18:00 – 19:30 ZŠ Dědina

U12 „A“
Jmenovitě: Bělohradský, Benge, Bojtos, Kuna, Nadaský, Novák, Novotný, Podrazil, Pospíchal, Šedivec, Šperl, Valenta, Záhořík, Žák + Kanda, Lang (pouze PO a ST)

Pondělí 18:20 – 19:30 ZŠ Dědina
Středa 16:30 – 18:00 Gymnázium Nad Štolou
Pátek 16:30 – 18:00 ZŠ Dědina

Chlapci U11 (2009)

Pondělí 16:00 – 17:10 ZŠ Dědina
Středa 16:00 – 17:30 ZŠ Dědina
Pátek 16:00 – 17:30 ZŠ Mládí






0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *