Šmoulinka v Jenči

V sobotu se naši nejmladší tygří kluci (2010 a mladší) zúčastnili námi pořádaným turnajem Šmoulinky. Do Jenečské haly dorazily holky z Kralup nad Vltavou, Kladna a Rokycanský žraločí mix. Naši kluci sehráli první utkání s holkami z Kladna. Tento zápas byl z naší strany velmi ospalý, zejména v přijímání informací. Jelikož jsme nedokázali po celý zápas bránit každý svou hráčku a často běhali všichni za míčem, čehož zkušenější holky uměly využít, byl vývoj utkání v režii Kladenských dívek. Druhý zápas byl již o něco lepší. S holkami z Kralup se hrálo vyrovnané utkání. Nicméně v prvním i ve druhém utkání se našim mladým Tygříkům nepodařilo zvítězit. Poslední zápas jsme odehráli s týmem z Rokycan, který přijel s opravdu malými hráčkami a hráči. I přesto, že jsme utkaní měli pod kontrolou po celou dobu my, za přístup a bojovnost si zaslouží pochvalu soupeř. Přes to všechno zde jsme si připsali výhru. Turnaje šmoulinky jsou hlavně pro kluky a holky, kteří teprve sbírají herní zkušenosti. My většinou na tyto turnaje posíláme děti výrazně mladší, takže není důležitý výsledek, ale to aby si děti osvojovaly první herní zkušenosti a seznámily se s herním prostředím a to se nám o víkendu snad trochu povedlo.

Všichni si turnaj u nás užili a všichni si také dostatečně zahráli, což je to nejdůležitější. U našich kluků se ukázalo, jako největší problém vnímání toho, co se jim říká. Není podstatné informaci odkývat, ale uskutečnit. Děkujeme všem týmům, trenérům, hráčům a rodičům za zúčastnění a těšíme se na další setkání.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *