Soustředění Domažlice -informace o odjezdu

Na soustředění do Domažlic odjíždí první skupiny v neděli 9.8. Odjezd se týká kluků 2004.2005.2006.2007 a 2008 vše skupiny B, holek 2003.2004 a 2005 skupiny B, holek 2010 a mladších a kluků 2010 (a začátečníci 2009) a mladších.

Sraz všech je na adrese ZŠ Mládí, ulice Mládí, Praha – Stodůlky v 9.30. U autobusu si od vás převezmeme děti, doplatek za soustředění a vyplněné dokumenty, které si stáhnete u nás na stránkách v dokumentech ke stažení (vlevo nahoře). Je to bezinfekčnost, bezinfekčnost Covid a GDPR. U všech kteří neprošli sportovní lékařskou prohlídkou teď v květnu, tak budeme vybírat i potvrzení od dětského lékaře, které si rovněž stáhnete u nás na stránkách. Všechny tyto informace platí i pro účastníky druhého turnusu včetně časů odjezdů (16.8.) a příjezdu (26.8.).

Návrat dětí bude rovněž autobusem na to stejné místo v neděli 16.8. kolem 15.00. Všem budeme psát SMS při odjezdu autobusů z Domažlic.

Sebou budou mít všichni věci na sportování v hale, věci na sportování venku včetně vhodné sportovní obuvi. Míč velikosti se kterou hrají. Věci na volný čas včetně plavek. Kšiltovku nebo jinou pokrývku hlavy proti sluníčku, lehkou šusťákovou bundu a sportovní oblečení na chladnější počasí. Flašku na pití. Jakoukoliv oblíbenou společenskou hru na dobu volna. Doma rozhodně nechte mobilní telefon ( nikdo nevozí), dražší věci a cennosti. Nepotřebujete pláštěnku ani holiny.

Dotazy prosím směřujte na 776 232 227.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *