Termíny turnajů Tygřat

Každoročně pořádáme pro všechny naše přípravkové děti turnaje Tygřat. Hrají čtyři týmy zápasy každý s každým s velmi upravenými pravidly, tak aby hra plynule, děti bavila a motivovala je k dalším tréninkům. Každoročně je to úžasná podívaná a děti turnaje velice baví. Vždy se hrají v neděli odpoledne až od druhé hodiny, tak aby jste se mohli vrátit z víkendu a ještě si užít trochu sportovního odpoledne. Udělejte si čas a nepřipravte své děti o krásný zážitek. Sebou děti nepotřebují nic kromě chuti sportovat a bojovné nálady.

Termíny turnajů v roce 2019/2020

16-17.11., 8.12., 26.1., 1.3., 19.4., 24.5.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *