Tréninky v době jarních prázdnin

Praha 5 má prázdniny 17-21.2. a Praha 6-7 má prázdniny 24-28.2. V době jarních prázdnin jsou uzavřené školy. Z toho důvodu budou na daných školách tréninky včetně přípravek zrušeny. Tréninky které jsou na školách kde prázdniny nejsou probíhají beze změny. Prosím o všechny kdo zrovna nejsou na horách o maximální účast, sezona se nám blíží do finále a takřtka všechny kategorie mají ještě o co hrát. Starší týmy dostanou info o trénincích od svých trenérů a budeme se snažit aby všichni měli možnost dostatečného množství přípravy. Zápasy se hrají dál s vyjímkou Pražských přeborů, ty pokračují po pauze až na začátku března.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *