U14 chlapci – zatím bez porážky

BŠ Tygři Praha – Chomutov

97:22 (18:3, 49:8, 79:10, 97:22)

BŠ Tygři Praha – Louny

121:19 (41:3, 67:9, 96:14)

První domácí utkání mají za sebou kluci U14. Oba dny si poradili se soupeřem bez větších potíží. V sobotu ubránil Chomutov o 3 body stobodovou hranici a v neděli Louny už stovce zabránit nedokázaly. Kluci dokázali hrát jak kolektivně, tak přehrát hráče 1 na 1. Prostor na hřišti dostali všichni nominovaní hráči.

 BŠ Tygři Praha – Teplice

114:29 (22:5, 47:15, 81:25)

První poločas nebyl příliš povedený. Slabá úspěšnost z pod koše kazila dobrou souhru a kolektivní výkon Tygrů. Druhý poločas byl daleko lepší. Dobrá spolupráce, týmová hra se spoustou hezkých košů. Magickou 100 bodovou hranici prolomil Pavel a my jsme se mohli těšit na řízky. Všichni hráči se zapsali do střelecké listiny.

BŠ Tygři Praha – Ústí nad labem

84:35 (26:8. 47:14, 64:21)

Souboj o první místo v tabulce vyšel jednoznačně pro domácí Tygry. Šňůrou 20:0 jsme dali jasný signál, kdo bude diktovat tempo zápasu. První poločas byl velmi dobrý. Soupeř se na každý koš hodně nadřel. Dobrá obrana nedovolila soupeři snadno skórovat. Za první poločas hráči zasloužili pochvalu – dobré nasazení i přístup. Radost pohledět.  Ve druhém poločase vázla kolektivní hra, každý si chtěl vyzkoušet svoji „kudrlinku“….. nasazení i koncentrace výrazně polevila jak v útoku, tak v obraně. 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *