U14 kluci – 2x vítězně

Kladno – BŠ Tygři Praha

39:95 (7:25, 15:43, 29:71)

V sobotu Tygři zavítali na palubovku Kladna. Od začátku utkání jsme působili sebevědomě a nenechali soupeře snadno skórovat.   Po celý zápas jsme měli dobrou obranu, vybíhali jsme do rychlých protiútoků a v postupném útoku si dobře půjčovali míč. I přes bouřlivé povzbuzování fanoušků stovka nakonec nepadla, ale musím kluky pochválit za týmovou hru a dobré akce.  

Každý hráč dostal na hřišti dostatek prostoru a mohl tak přispět k dalšímu vítězství Tygrů.

Roudnice nad Labem – BŠ Tygři Praha

29:101 (10:26, 18:49, 23:82)

Ani v neděli kluci zápas nepodcenili – už při rozcvičování byl vidět zodpovědný přístup a chuť hrát.  Aktivita, dobrá obrana a spousta krásných akcí provázela Tygry celý zápas. Řízky nám tentokrát stobodovou střelou zajistil Tomas a my jsme slavili jednoznačné vítězství. 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *