U15 kluci – dvojička s Chomutovem

Chomutov – BŠ Tygři Praha

62:96 (17:29,25:50, 47:73)

Tento víkend nás čekala dvojička s Chomutovem. V sobotu jsme zavítali na jejich palubovku a v neděli jsme Chomutov hostili my.

V sobotním zápase jsme od úvodu byli lepším týmem.  Naše nadšení však nevydrželo dlouho a bohužel jsme brzy polevili – slabá obrana i koncentrace, časté přerušování hry nesmyslnými fauly, které soupeře posílaly na trestné hody a my jsme se tak sami dostávali z tempa. 

Ani druhý poločas nepřinesl zlepšení – chybělo zapálení do hry a mezery v obraně dovolily soupeři dát 37 bodů za poločas. 

I když jsme hodně chybovali a neukázali, co umíme, odnesli jsme si z tohoto zápasu vítězství.  

BŠ Tygři Praha – Chomutov

135:31 (24:9, 60:14,91:23)

V neděli jsme do utkání nastoupili jako úplně jiný tým a od úvodních minut jsme diktovali tempo hry.

Kluci k zápasu se slabším soupeřem přistoupili zodpovědně a bylo vidět, že hrají s chutí. Dobře bránili, v útoku hráli rychle a kolektivně. Dobrá obrana nedovolila soupeři dát tolik bodů jako v předchozím utkání a rychlý útok nás dostal za stobodovou hranici. Stovku prolomil Kája a my se tak mohli těšit na řízečky. Za nedělní zápas musím kluky pochválit.

Všichni hráči, kteří nastoupili do víkendových utkání, se bodově prosadili.

Příští víkend nás čekají odvety na domácím hřišti proti Plzni a Klatovům.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *