U17 Holky

Tygřice Borotín – BŠ Tygři Praha                  65 : 55 (12:12, 16:17, 21:11, 16:15)

Tygřice Borotín – BŠ Tygři Praha                  67 : 72 (23:9, 16:20, 14:21, 14:17)

Pozdně odpolední zápasy v Borotíně jsme odehrály velmi slušně. Nepovedla se pouze třetí čtvrtina prvního zápasu, kterou jsme prohrály o 10 bodů. Do hry se velmi dobře zapojila Johana, skvěle zahrála Eva a obě Emmy. Ve druhém zápase byla rozdílovým hráčem naše psice obranářka a vyhlášená nestřelkyně Klára. Nejen, že ubránila nejlepší hráčku soupeře, ale ve vypjaté koncovce dokázala i úspěšně zakončovat  – z posledních deseti bodů dala šest, čtyři přidala Eva.

Katastrofická byla ovšem úspěšnost střelby trestných hodů – tvrdý míč a tvrdé koše nám očividně nešly pod nos. Začaly jsme prachbídně a poté, co se nepovedla poločasová výměna míče za náš vlastní (proti pravidlům, ale za pokus nic nedáte J), jsme v „úspěšnosti“ TH pokračovaly až do konce dvojzápasu.