U19 dvakrát úspěšní

BŠ Tygři Praha – BK Kondoři Liberec B  86:78 (16:25, 41:43, 67:58)

Do utkání proti poslednímu týmu ligové tabulky jsme vstoupili velmi, ale opravdu velmi laxně. Myšlenka, že se utkání vyhraje samo a jen si zastřílíme z dlouhé vzdálenosti, nebyla správná. Nebojácný soupeř brzo vedl 9:0. Nepomohl ani oddechový čas a Liberec byl po celý poločas lepším týmem. Až ve třetí části jsme zlepšili obranu. Hned v úvodu jsme šli poprvé do vedení a po třech úspěšných trojkách v polovině této části jsme odskočili na dvouciferný rozdíl. V poslední čtvrtině jsme opět polevili a hosté se v závěru přiblížili na rozdíl pěti bodů. Toto utkání jsme vyhráli, ale výkon byl otřesný. S takovým přístupem nelze do ligových utkání nastupovat.

BŠ Tygři Praha – Sluneta Ústí nad Labem  100:68 (25:15, 44:32, 73:45)

V neděli jsme proti soupeři, který nás v prvním utkání porazil, nastoupili s úplně jinou energií a koncentrací. Po sedmi minutách svítilo na tabuli skóre 17:3. Po tomto výborné úvodu přišlo výrazné polevení, hosté se bodově drželi a dokonce začali snižovat. Ve 25. minutě jsme vedli pouze 52:43. Další nápor odstartovala série tří úspěšných trojkových pokusů. Následujících pět minut jsme vyhráli 21:2 a na konci 3. čtvrtiny to bylo téměř o 30 bodů. Utkání jsme měli jasně pod kontrolou, přesto jsme se nevyhnuli slabším chvilkám. Radost všem hráčům přinesla závěrečná trojka Romana v posledních vteřinách utkání, která znamenala stovku.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *