U19 si dvěma výhrami zajistili postup do finálové skupiny

BŠ Tygři Praha – BA Sparta  81:65 (20:11, 48:33, 75:48)

Soupeř přijel do Jenče pouze se sedmi hráči. Od začátku jsme byli lepším týmem a utkání jsme měli pod kontrolou. Rozdíl ve skóre jsme postupně navyšovali a v poločase jsme vedli o 15 bodů. V prvním vzájemném utkání jsme vyhráli šťastnou střelou v závěru. V sobotu mělo utkání jednoznačný průběh a ve třetí části jsme vedli téměř třicetibodovým rozdílem. Hosté zaslouží pochvalu za poslední čtvrtinu, kdy využili našeho polevení a zaslouženě tuto část vyhráli. Dnešní výhrou jsme si zajistili postup do finálové skupiny.

Sokol Vyšehrad – BŠ Tygři Praha  61:70 (14:20, 31:45, 49:56)

V neděli jsme na Vyšehradě začali dobře a v průběhu první části jsme si zajistili dvouciferné vedení. V utkání dostali hodně minut mladší hráči. Filip. David, Martin i Jirka hráli velmi dobře a prosazovali se i bodově (dohromady si připsali 31 bodů). Po přestávce se nám přestalo dařit střelecky. Za druhý poločas pouhých 25 bodů (stejně jsme dali ve druhé čtvrtině). Domácí se přibližovali i bodově a po jejich úspěšné trojce jsme na začátku poslední čtvrtiny vedli pouze 56-52. Důležité koše v poslední čtvrtině zaznamenal Kuba (celkem 17 bodů) a opět se nám podařilo navýšit na dvouciferný rozdíl (67-56).

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *