NF U11 MIX Most

Naši nejmladší minižáci a minižákyně se zúčastní NF U11 MIX v Mostě.  První zápas hrajeme už v pátek v 11.50. Sraz bude na hale v Mostě(adresu dodám) v 10.30. Odehrajeme zápas a pak se teprve půjdeme ubytovat. Slavnostní zahájení je v neděli ve 14.00, pak si můžete děti převzít a odvézt. Pokud má někdo problém s dopravou tam v pátek ráno, napište na stránky a zorganizujeme tak aby všichni odjeli bez problémů. Máme k dispozici jedno velké auto pro 9 lidí.

Sebou všichni budou mít tygří teplákové soupravy , rozcvičovací tygří trika, věci na basket do haly, věci na volný čas v době, kdy nehrajeme, věci na spaní. Nezapomeňte plavky. Bydlet budeme na internátě střední školy. Kompletní stravování je zajištěno hromadně. Cena za celý víkend je 1500,- Kč. V částce je ubytování, strava, pitný režim, tričko a určitě nějaká sladká odměna pro šikovné děti. Pozor: děti sebou musí mít doklad totožnosti což je pas, OP, pokud nemají je potřeba ověřený rodný list. Bez těchto dokladů nesmí nikdo z hráčů nastoupit.Peníze a doklad totožnosti prosím předáte při příjezdu trenérovi .

Kdo bude potřebovat dopravu do Mostu, je k dispozici spoustu míst v autě u Lukáše nebo u pana Černého. V případě potřeby kontaktujte Lukáše na e-mail: celina.lukas@seznam.cz pokud možno co nejdříve. 

V průběhu NF vám budeme dávat info na naše stránky a navíc budou k dispozici stránky celého turnaje. Odkaz na stránky NF:

https://www.facebook.com/events/468914023523659/

 

9 replies
  1. Radovan Černý
    Radovan Černý says:

    Zdravím .. nabízím taky možnost odvozu do mostu. Pojedu v pátek ráno z Petřin. Obsadit můžu 3-6 míst.

    Odpovědět

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *