Zápas pro rozhodčí 2008, 2007 a 2009

V pátek 32.5. odehrajeme v Jenči zápas pro školení nových rozhodčí. Sraz všech kdo mohou z ročníku 2007, 2008 a 2009 kluci i holky je v Jenči v 16.15. Utvoříme týmy a budou hrát modelová utkání pořád dokola na strídačku jednotlivé kategorie. Prosím o hojnou účast, hra bude dohromady kolem třech hodin, tak ať máme dostatek hráčů. Konec cca kolem 20.00.

Turnaj pro kluky 2008 Brandýs nad Labem

Naši kluci se společně s kluky z NBK zúčastní turnaje v Brandýse nad Labem. V Brandýse se bude pravděpodibně spát. Přesný čas srazu v pátek a ukončení turnaje v neděli dodám podle nalosování. Počítejte prosím s celým víkendem. Částka za víkend cca 1600,-, v té je ubytování, strava, turnajový poplatek.

Nominace: Novák, Novotný, Kuna, Podrazil, Valenta, Živkovski, Žák, Bojtos, Ševčík, Valeš,

Někteří už se ozvali že nemohou, prosím o info od dalších.

Celoklubová Tygří rozlučka se sezonou

V sobotu 15.6 bude v Jenči celoklubová rozlučka se sezonou. Zváni jsou všichni hráči, jejich rodiče a všichni ostatní příznivci Tygrů. Hala a všechny ostatní prostory jsou vám k dispozici od 15.00. Přijďte s námi společně zakončit další sezonu, děti si mohou dle libosti zasportovat a dospěláci si určitě budou mít o čem povídat. Na všechny se moc těší tým Tygřích trenérů.

Víkendový kemp pro 2009 a mldaší včetně přípravek

Ve spolupráci s klubem NBK máme pro naše děti připravený víkendový kempík plný zábavy, tréninků, her, soutěží a turnaje 3×3. Pokud máte o víkendu 15-16.6. volno a máte rádi basket, určitě doražte, nebudete litovat.

Více info včetně přihlášky v letáku v odkaze.

Den Přeborníků

Jako již tradičně a každoročně si naši minižáci a letos i žáci půjdou na Den Přeborníků, což je celopražské vyhlášení výsledků soutěží a veřejné předání medailí a jiných ocenění. Sraz všech je 13.6. v 16.30 před SH Folimanka, Na Folimance 2. Týká se následujících kategorií a všichni, kteří se jmenovaných soutěží účastnili doražte si pro ocenění.

Kluci PP U15, PP U13, PP U12 a U11 3×3

Holky PP U13, PP U11

Všichni budou mít na sobě černé převlíkací Tygří triko!!!!

Tygr minicup U10-Turnaj pro kluky a holky 2009 a ml.

O víkendu 8-9.6. odehrají naše budoucí jedenáctky přípravný turnaj v Radotíně. Postavíme tým kluků a tým holek. Počítejte s celou sobotou a s nedělí cca do 14.00. Všichni účastníci předají trenérům 100,- kč za startovné na turnaji. Všichni účastníci mají společný trénink v pátek před turnajem v tělocvičně gymnázia Nad Štolou, Praha 7 od 15.30-17.00. Účast povinná.

Kluci: sraz všech je na adrese U starého stadionu, Radotín ve sportovní hale v 8.15.

Nominace: Šnobl, Kanda,  Hodboď, Bureš, Lang, ElKarib, Mikula, Blabolil, Janda, Korb, Řezníček, Dvořák, Sam, Svárovský, Matas

Holky: sraz všech je na adrese U starého stadionu, Radotín ve sportovní hale v 10.00.

Nominace:Kadaníková, Tutterová, Mimrová, Oross, Kaplická, Rumlová, Pokorná, Sedláčková, Gollnerová T+K, Kousalíková, Krajčovičová, McMenamin, Zbrojová L+T, Kýnová

Prosím všechny o potvrzení účasti v co nejkratší době, doplním eventuálně jinými hráči.

Turnaj- Den s basketbalem holky U10

Poslední turnaj ČBF této sezony odehrají naše holčičky v Nehvizdech v neděli 26.5. Místo a čas dodám jak budu mít od pořadatele.

Nominace: Kadaníková, Tutterová, Mimrová, Horynová, Oross, Kaplická, Horynová, Rumlová, Pokorná, Gollnerová T+K, Sedláčková, Kousalíková, Bednářová, McMenamin, Krajčovičová, Kýnová, Pantůčková

Prosím o potvrzení účasti!!!!