Tygr minicup 2020 turnaj pro kluky a holky 2010 a mladší

Jak jsem již avizovala dlouho dopředu, naši kluci a holky 2010 a mladší odehrají 26-28.6. turnaj ve své věkové kategorii. Turnaj je přípravou na příští sezonu, kdy děti 2010 vstupují do soutěží jako kategorie U11. Turnaj Tygr minicup pořádáme již tradičně u nás v Praze a je iž šestým ročníkem v pořadí. Každoročně se turnaje účastní týmy z celé republiky složené z kluků, dívek i mix týmy. My vždy stavíme jeden tým kluků a druhý dívek doplněný mladšími kluky. V příloze vám zasílám časový rozpis celého turnaje, který se letos vzhledem k situaci neodehraje v Radotíně ale poprvé v Jenči. Děti nám tam můžete nechat a můžete odjet jak potřebujete. Máme možnost zajistit dětem obědy v nedaleké restauraci v ceně 120,- kč, takže ani o stravu se nemusíte starat. My postavíme dva týmy. Jeden pod názvem Tygři Praha kluci složený z kluků 2010. Druhý pod názvem Tygři Praha mix složený z dívek a doplněný mladšími kluky, kteří již plnohodnotně trénují a účast na turnaji si zaslouží.

Nominace Tygři Praha kluci: Barbier, Novák Š, Popelka, Vašina, Egert, Růžička, Svárovský, Polák, Drdacký, Vrbický, Peška, Šnobl, Matas
kluci mají v pátek sraz v hale v 17.30. Odehrají jeden zápas. Další pak budou hrát v sobotu.

Nominace Tygři Praha MIX: Kousalíková, Brabencová, Růžičková, Pantůčková, Zbrojová, Bednářová, Pešková, Pokorná, Jones, Dvořáčková, Zbroj, Střela, Slanina, Husák, Novák A Tým mix má sraz v hale v 15.30. Další zápasy budou hrát v sobotu dle rozpisu. Sraz na zápasy je vždy 45-60 minut před začátkem.
Dresy dostanou děti na místě. Kdo má Tygří trika ze soustředění, prosím vezměte sebou. Prosím o potvrzení účasti dětí na stránkách pod článkem.

Holky U14 – BA Sparta Praha (doma)

Ve středu 11.3. odehrají holky U14, odložené utkání s BA Spartou. Hrát se bude v Jenči od 18:30. Sraz v 17:45.  Sebou bílý dres, červené triko.

Nominace: Bernáthová, Boráková, Brzoňová A., Brzoňová E., Čermáková, Holubová, Horelicová, Hyklová, Ebertová, Loučková, Plzenská, Macháčková, Lojková, Kopecká

Prosím o potvrzení účasti

Turnaj ČBF U10 dívky

Další turnaj U10 odehrají naše holky U10 na Kladně. Hraje se v Sokolovně, třída T. G. Masaryka 1391, Kladno. Tam je sraz všech zúčastněných v 8.15. Turnaje probíhají trochu jinak, jsou spojeny se soutěžemi týmů. Konec bude v 14.45.

Nominace: Kousalíková, Brabencová, Pantůčková, Růžičková, Zbrojová, Pešková, Boušková, Sedláková, Dzurilová, Nyklesová,další dodáme z přípravek

Prosím o potvrzení účasti v co nejkratší době  abychom zajistili dost hráček.

Odložený turnaj PP U11 kluci NBK

V neděli 9.2. odehrajeme odložená utkání PP U11. Hraje se na adrese Starodubečská 413, Dubeč, sraz všech je na místě v 8.15. Odehrajeme dva zápasy hned za sebou.

Nominace: Strelbov, Barbier, Polák, Vašina, Egert, Matas, Pauch, Vrbický, Novák, Peška, Růžička, Svárovský, Hykel, Zbroj, Husák, Drdacký, Popelka

Prosím o potvrzení účasti !!!!