Minicamp pro U11 Jeneč

Vzhledem k rozházeným tréninkům našich hráčů a hráček U11 jsme se rozhodli udělat jim malé soustředěníčko v Jenči. Navzájem se lépe poznají a konečně budou mít společný trénink před dalším kolem PP U11. Počítejte prosím tedy, že v sobotu 3.11. si vaše děti vypůjčíme a strávíme s něma společný den. Ve volném čase si zahrají bowling a jiné hry, lépe se poznají a skamarádí. Všechny děti dostanou oběd, dejte jim prosím 100,- kč na zaplacení oběda a svačinky ve volném čase.

Kluci: Bělohradský, Novák, Zahořík, Valenta, Ševčík, Živkovski, Opravil, Žák, Valeš, Podrazil, Bojtos, Lizec, Kuna, Novotný, Tsvetanov, Kanda, Hodboď, ElKarib, Lang, Piirtola, Blabolil

Sraz všech kluků je v SH Jeneč v 8.30. Odtrénují trénink od 9.00-10.30. Po tréninku budou mít společné volno kdy si mohou zahrát bowling nebo jiné společenské hry (rozhodně ne na mobilu). V 11.30 budou mít oběd a po obědě společné volno spolu s holkama. Druhý trénink klukům začne ve 13.30 a bude končit v 15.00. To si kluky můžete vyzvednout.

Holky: Krejčí, Sedláková, Nováková, Přídová, Homolová, Burdová, Vyhlídová, Kadaníková, Kottová, Rosca, Štěpánková, Akhedzdhak, Jelínková, Križanská, Horynová, Mimrová, Kaplická, Piraličová, Rumlová, Pokorná, Tutterová

Sraz všech holčiček je v hale v 10.00. Od 10.30-12.00 odtrénují trénink. Ve 12.15 dostanou oběd a po obědě budou mít svolno společně s kluky. Mohou si zahrát bowling a jiné společenské hry. Druhý trénink holkám začíná v 15.00 a konec bude v 16.30. To si je můžete vyzvednout.

Píšu s dostatečným předstihem a velmi prosím o zajištění účasti všech našich hráčů a hráček U11. Děkuji moc. 

 
28 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *