Národní finále dívek Karlovy Vary

NF dívky:
Holky vyrazí do KV buďto ve čtvrtek k večeru nebo v pátek velmi brzy ráno. To ještě upřesním. Při té příležitosti pořešíme i dopravu. Určitě pojedu dodávkou, takže budu moct vzít šest až sedum holek. Možná poprosím někoho z rodičů aby se ke mě přidal a pobrali bychom pak všechny hromadně do tří aut. Stejně tak upřesním částku, která se bude platit a v té bude ubytování a strava dívek po celou dobu turnaje. Konec bude v neděli někdy kolem 15.00-16.00 ve Varech. Sále vám postupně zašlu i web turnaje abyste vše mohli sledovat. Na turnaj vyrazí 15 dívek, ostatní pojedou s klukama na NF Mix. Do Varů jedu já a Lukáš Celina. Do Žďáru Míša Tvrdíková a Tomáš Mach. Všechny trenéry děti znají a potkávají se s nima na trénincích.
Všechny holky prosím dovybavte klubovým stejným oblečením. Doporučuji mikinu klokanku, tu má většina. Samozřejmostí je černé triko, které budou mít holky přes dres při rozcvičení při každém zápase. Rožové, pruhované a jiné mikinky na zápase holky mít NEBUDOU. Stejně tak budou na hru mít všechny černé či bílé klubové podkolenky. Jsou k dispozici na baru v Jenči. Toto není můj výmysl, v pravidlech ČBF je jednotné oblečení včetně doplňků, pokud tomu tak není, může rozhodčí nepustit hráčku do zápasu.
Prosím o zabezpečení účasti na všech trénincích, zejména ve středu a v pátek. Nezbývá nám mnoho času a máme co dopilovat. Pokud uděláme o víkendu nějaký jednodenní kempík, budete mít info s dostatečným předstihem, aby jste si mohli udělat čas.
Všechny sebou budou potřebovat buďto pas, nebo OP a v případě že ani jedno nemají ověřený Rodný list. Bez těchto dokladů nenechá delegát hráčku na NF nastoupit.
Teď to nejzásadnější, pokud někdo z níže nominovaných dívek nemá o účast zájem, napište mi obratem a já doplním její místo jinou holčinou.
Holky máme vyfocené, tak to je snad vše. 
Další info budu dávat postupně na stránky a posílat mailem.
 
Nominace holky: Burdová, Gollnerová K+T, Homolová, Jelínková, Kaplická, Krejčí, Križanská, Mimrová, Nováková, Přídová, Rosca, Sedláková, Tutterová, Vyhlídová
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *