NF U11 Mix ve Žďáru nad Sázavou

NF U11 MIX Žďár nad Sázavou:
Kluci 2008 doplněné o mladší holky vyrazí na NF MIX. V minulém roce jsme si přivezli stříbrné medaile. Do Žďáru se pojede určitě až v pátek ráno, pořadatel nenabízí dřívější ubytování. Mix se hraje tak, že na hřišti musí být neustále 3 kluci a dvě holky, tím mají nominované holky v podstatě zajištěno dostatek herních minut. Do Žďáru bude doprava stoprocentně individuálním prosím počítejte s tím, že se budete muset domluvit a zajistit dostatečný počet aut, tak aby se na místo dostali všechny děti. Konec bude cca kolem 15.00-16.00, poté si můžete děti zase odvézt.
Všechny hráče prosím dovybavte klubovým stejným oblečením. Doporučuji mikinu klokanku, tu má většina. Samozřejmostí je černé triko, které budou mít holky přes dres při rozcvičení při každém zápase.  Stejně tak budou na hru mít všechny černé či bílé klubové podkolenky. Jsou k dispozici na baru v Jenči. Toto není můj výmysl, v pravidlech ČBF je jednotné oblečení včetně doplňků, pokud tomu tak není, může rozhodčí nepustit hráčku do zápasu.
Prosím o zabezpečení účasti na všech trénincích, které pro tuto skupinu vypíšeme. Dám vědět nejpozději do zítra do večera. Nezbývá nám mnoho času a máme co dopilovat. Pokud uděláme o víkendu nějaký jednodenní kempík, budete mít info s dostatečným předstihem, aby jste si mohli udělat čas. Už teď vás ale prosím o účast všech na tréninku ve středu 3.4. na Dědině, musíme udělat společnou fotku účastníků, kterou musím zaslat co nejdříve pořadateli. Všichni sebou budou mít své černé Tygří triko ze soustředění.
Všechny sebou budou potřebovat buďto pas, nebo OP a v případě že ani jedno nemají ověřený Rodný list. Bez těchto dokladů nenechá delegát hráče na NF nastoupit.
Teď to nejzásadnější, pokud někdo z níže nominovaných dívek i kluků nemá o účast zájem, napište mi obratem a já doplním jeho místo někým jiným.
Další info budu dávat postupně na stránky a posílat mailem.

Nominace MIX: Bělohradský, Kanda, Kuna, Podrazil, Novák, Novotný, Valenta, Zahořík, Žák, Horynová, Kadaníková, Kousalíková, Pokorná, Rumlová, Sedláčková, Tušlová
1 reply